Honor 30S ma zostać zaprezentowany już 30 marca

Honor 30S ma zostać zaprezentowany już 30 marca
Honor 30S

Informacje na temat Honora 30S już wcześniej pojawiły się w sieci. Niemniej jednak do tej pory największą zagadką pozostała data premiery tego urządzenia. Teraz wszystko stało się jasne. W sieci pojawił się plakat zapowiadający kolejną konferencję chińskiego producenta!

Czym może zaskoczyć nas Honor 30S?

Premiera nowego średniaka producenta z Państwa Środka została zaplanowana na 30 marca tego roku. Plakat zapowiadający to wydarzenie został opublikowany w chińskim serwisie Weibo i tak naprawdę pochodzi bezpośrednio od firmy Honor. Niemniej jednak grafika ta nie zdradza nam tak naprawdę nic szczególnego na temat specyfikacji tego urządzenia. Pewne jest, że Honor 30S będzie posiadać modem 5G. Oczywiście będzie to średniak, a nie flagowiec, a co za tym idzie chiński producent musi skorzystać z zupełnie nowej jednostki. I według wszystkich plotek i przedpremierowych przecieków smartfon ten otrzyma Kirina 820 czyli bezpośredniego następce dobrze nam znanego Kirina 810.

Honor 30S ma zostać zaprezentowany już 30 marca

Kirin 820 ma być wykonany w 7 nm procesie technologicznym, wykorzystywać rdzenie Cortex-A77 oraz grafikę Mali-G77. I to właśnie Honor 30S będzie pierwszym smartfonem, który trafi na rynek z tym procesorem. Tak naprawdę bardzo ciekawi mnie to jak chiński producent postanowi wycenić swojego średniaka z modemem 5G, ale tego zapewne dowiemy się dopiero po oficjalnej prezentacji tego urządzenia. Co jeszcze wiemy na temat nadchodzącej nowości firmy Honor?

Zobacz także: Huawei na rynku laptopów radzi sobie świetnie!

Smartfon ten ma otrzymać ekran OLED z pojedynczą dziurką skrywającą aparat do zdjęć typu selfie. Na pleckach natomiast mają znaleźć się cztery oczka, a w śród nich oprócz aparatu głównego także obiektyw superszerokokątny, teleobiektyw oraz najprawdopodobniej obiektyw odpowiedzialny za efekt głębi w trybie portretowym. Nie zabraknie także wsparcia dla szybkiego ładowania o mocy 40 W. Oczywiście pełna specyfikacja Honora 30S pozostaje tajemnicą. Niemniej jednak zapowiada się naprawdę ciekawie i liczę na to, że doczekamy się także premiery na Starym Kontynencie.

Co myślicie o tak wyglądającym Honorze 30S? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!