Honor 30S odnaleziony w AnTuTu. Kirin 820 zapowiada się naprawdę niesamowicie!

Honor 30S odnaleziony w AnTuTu. Kirin 820 zapowiada się naprawdę niesamowicie!

Honor 30S jest chyba tym smartfonem chińskiego producenta, na który czekam najbardziej. Mam wrażenie, że Kirin 820 może okazać się naprawdę sporym zaskoczeniem i odmienić rynek mobilny. Teraz sprzęt ten został odnaleziony w AnTuTu i trzeba przyznać, że wynik robi wrażenie!

Honor 30S może zaskoczyć wydajnością

Oczywiście AnTuTu to jedynie benchmark, który może, ale nie koniecznie musi, przekładać się na rzeczywistą pracę urządzenia. Na szczęście większość użytkowników przestała już ślepo patrzeć w cyferki, ale bez wątpienia pozwalają one w pewnym stopniu porównać wydajność smartfonów. Teraz właśnie w AnTuTu pojawił się Honor 30S. Oczywiście sprzęt ten trafi na rynek z Kirinem 820, który zadebiutuje na rynku w ten sam dzień co wspomniany wcześniej Honor 30S. Smartfon ten w wersji z 8 GB RAM-u zdobył w AnTuTu aż 375270 punktów. Wynik ten jeszcze jakiś czas temu mógł osiągnąć jedynie flagowiec z prawdziwego zdarzenia.

Honor 30S odnaleziony w AnTuTu. Kirin 820 zapowiada się naprawdę niesamowicie!

Sprzęty z Kirinem 990 zdobywają w AnTuTu niecałe 400000 punktów, a dodatkowo Kirin 820 powinien zaoferować lepszą wydajność niż Snapdragon 845 i tak naprawdę nie odstawać znacząco od Snapdragona 855. I trzeba przyznać, że robi to wrażenie. Oczywiście nadal zagadką pozostaje cena, ale nie sądzę, że producent z Państwa Środka będzie chciał z Honora 30S zrobić coś w rodzaju flagowca. Będzie to po prostu niesamowicie mocny średniak, a co za tym idzie cena tego urządzenia powinna być niższa niż w topowych smartfonach.

Zobacz także: Poznaliśmy wygląd oraz część specyfikacji technicznej Honora Play 9A

Jeśli oprócz wydajności Honor zadba także o odpowiednią optymalizację oraz świetne aparaty to możemy otrzymać sprzęt praktycznie kompletny, który będzie cieszyć się wręcz gigantyczną popularnością. Honor 30S zostanie zaprezentowany światu już 30 marca tego roku. Z niecierpliwością wyczekujemy tej konferencji i liczymy na to, że chiński producent ma jeszcze jakiegoś asa w rękawie, którym zaskoczy nas wszystkich.

Co myślicie o Honorze 30S? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!