Honor Band 5 zadebiutuje już 23 lipca razem z Honor 9X

Honor Band 5 zadebiutuje już 23 lipca razem z Honor 9X

Początek lipca przyniósł nam informacje o nadchodzącym Honor Band 5. Co ciekawe już teraz inteligentna opaska chińskiego producenta znalazła się w przedsprzedaży w sklepie VMALL. Premiera urządzenia ma odbyć się już 23 lipca czyli w ten sam dzień, w którym zadebiutuje Honor 9X. 

Honor Band 5

Dla pierwszych 500 osób, które zdecydują się na wpłacenie 19 juanów zadatku za Honor Band 5 otrzyma całkowicie za darmo słuchawki Honor AM115. Oczywiście promocja ta obowiązuje jedynie w sklepie VMALL oraz dotyczy tylko mieszkańców Państwa Środka. Pełna specyfikacja inteligentnej opaski chińskiej firmy nadal pozostaje zagadką. Bez wątpienia sprzęt ten otrzyma wyświetlacz typu AMOLED, który będzie oferować pełną czytelność nawet w bardzo słoneczne dni. Honor Band 5 raczej nie będzie rewolucją, a jedynie ewolucją. Nowa generacja opaski powinna przynieść nam nowe funkcje i udoskonalenie tego co widzieliśmy już wcześniej.

Honor Band 5 zadebiutuje już 23 lipca razem z Honor 9X

Zobacz także: Wiemy jak będzie wyglądał Honor 9X. Telefon sprawdzono w AnTuTu

Oprócz typowych funkcji monitorowania aktywności, licznika kroków, informacji na temat snu czy mierzenia pulsu nadchodząca nowość producenta z Państwa Środka ma także oferować pomiar ilości tlenu we krwi i informować użytkownika o ewentualnych problemach z tym tematem. Ciężko powiedzieć jak będzie to wyglądać w praktyce, ale muszę przyznać, że Honor może nas wszystkich zaskoczyć czymś ciekawym i dla wielu użytkowników wyjątkowo przydatnym.

Oczywiście nie zabraknie powiadomień z telefonu o przychodzących wiadomościach czy połączeniach. Największą zagadką pozostaje cena Honor Band 5. Jeśli jednak opaska ta zostanie rozsądnie wyceniona to będzie świetnym konkurentem Mi Banda 4 i wybór idealnej opaski sportowej może być wyjątkowo trudny. Wszystko tak naprawdę stanie się jasne już 23 lipca. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Honor Band 5 zadebiutuje już 23 lipca razem z Honor 9X

Zobacz także: Nie tylko OnePlus, ale i Honor planuje już niedługo wypuścić swój telewizor!

Czekacie na premierę Honor Band 5? Korzystacie na co dzień z inteligentnych opasek sportowych monitorujących aktywność? A może nie jesteście zwolennikami tego typu rozwiązań? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!