Nie tylko OnePlus, ale i Honor planuje już niedługo wypuścić swój telewizor!

honor logo

Wczoraj informowaliśmy Was o tym, że OnePlus chce zaprezentować nowy produkt. Firma, którą dotychczas kojarzyliśmy ze smartfonami, zamierza wprowadzić na rynek swój telewizor. Jak się okazuje, nie oni jedyni, bowiem i Honor planuje wypuścić taki sprzęt!

Honor również rozszerza swoją działalność

Część producentów smartfonów coraz chętniej poszerzają swoją listę produktów o inne urządzenia. Honor, submarka Huawei, należy do tej grupy, a nawet sam Huawei się do niej zalicza. Uważam, że to dobry ruch, w końcu, co stoi na przeszkodzie? Dzięki temu dotrą do większej liczby konsumentów, co wpłynie pozytywnie na ich wyniki sprzedażowe. W zasadzie już wcześniej wiedzieliśmy o tym, że nad takim produktem pracują. Nawet pojawiła się wówczas częściowo jego rzekoma specyfikacja.

Zobacz także: Poznaliśmy kolejne cechy nadchodzącego smartfonu Samsung!

Skąd w ogóle wiemy o tym, że jego premiera już się zbliża? Otóż zastrzegli właśnie w Chinach dwa znaki towarowe: “Honor Smart Screen” oraz “Honor Vision”. Poza tym, 15 lipca szykują wydarzenie, gdzie prawdopodobnie ten telewizor ma mieć swoją premierę. To parę dni przed tym, jak ma ujrzeć światło dzienne następca ich niezłego średniopółkowca, Honor 9X. Atmosferę podgrzał także szef tej submarki chińskiego giganta, Zhao Ming. Opublikował w sieci takie oto zdjęcie.

honor telewizor

Widzicie to, co jest ukryte pod emotikoną? Na 99.9% jest to właśnie ten telewizor. Bardzo możliwe jest też to, że zostanie on wyposażony w asystenta AI, który to przeznaczony będzie na rynek globalny. Huawei w swoich telewizorach zamierza to zaimplementować, więc prawdopodobnie i w sprzęcie ich submarki znajdziemy takie rozwiązanie. Ma on też mieć bardzo dobry stosunek ceny do tego, co będzie oferować, w zasadzie, jak każdy ich produkt. Jestem bardzo ciekaw tego, jak finalnie będzie wyglądała specyfikacja tego telewizora. No i też najważniejsze pytanie, czy będzie dostępny także poza rynkiem azjatyckim? Na to pytanie nie znamy na razie odpowiedzi i pozostaje nam jedynie czekać na jego premierę, a ta, jak już wspomniałem, odbędzie się najpewniej 15 lipca.

Co sądzicie o poszerzaniu listy swoich produktów przez
producentów smartfonów o takie produkty jak telewizory?
Piszcie w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!