Honor Smart Screen to będzie coś więcej niż tylko TV!

honor smart screen

Pamiętacie może, jak parę dni temu informowaliśmy Was o tym, że Honor planuje już niedługo pokazać światu swój telewizor? Chiński producent uchylił nam rąbka tajemnicy na temat Honor Smart Screen. Okazuje się, że Chińczycy szykują dla nas coś więcej!

To nie będzie zwykły telewizor!

A przynajmniej tak mówi producent. Można by rzec, że Honor zamierza odkryć telewizor na nowo. W poniedziałek, zgodnie z zapowiedziami, odbyło się spotkanie, gdzie Zhao Ming, CEO marki Honor, powiedział światu trochę więcej na temat Honor Smart Screen. Podczas tej konferencji używano jednak nazwy “inteligentny ekran”. Chińczycy chcą bowiem pokazać światu coś więcej, aniżeli zwykły telewizor. W sumie, spójrzmy, czy nowe telewizory oferują nam jakieś niespotykane dotąd funkcje?

Warto przeczytać: Nintendo odświeża klasyczną wersję konsoli Switch! Będzie dłużej trzymać na baterii

W przypadku inteligentnego ekranu będziemy mieć o wiele więcej możliwości, niż w przeciętnym telewizorze. Oczywiście, jego główna rola pozostaje ta sama, ale to, co mamy otrzymać dzięki Honor Smart Screen, ma nas, że tak powiem, zwalić z nóg. Nie znamy zbyt wielu szczegółów na temat tego, ale według producenta będzie to “centrum domu”. Stąd mamy mieć możliwość zarządzania różnymi elementami wyposażenia Smart Domu. Ma służyć do wymiany informacji, oglądania filmów, słuchania muzyki, a przede wszystkim mają oferować większą moc obliczeniową. Można powiedzieć, że inteligenty ekran, to może być coś w stylu smartfonu zamkniętego w obudowie telewizora, no i ze znacząco większym ekranem rzecz jasna.

honnor smart screen

Co o tym sądzę? Zastanawiam się, czy aby na pewno będzie to coś tak niezwykłego, że należy to nazywać inaczej niż Smart TV z paroma dodatkowymi funkcjami. Cóż, nie posiadam, zresztą Wy zapewne też nie, umiejętności czytania w myślach. Nie wiemy, co Honor w rzeczywistości nam zaprezentuje. Nie neguję jednak tego, że Honor Smart Screen może być czymś na tyle rewolucyjnym, że zasługuje na miano czegoś więcej. Całej prawdy o nim mamy dowiedzieć się już na początku sierpnia, a więc naprawdę niedługo.

A co Wy myślicie na temat Honor Smart Screen? Czy producent ten rzeczywiście może nas czymś zaskoczyć? Czekacie na jego oficjalną premierę?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!