Strona główna Aktualności Honor V30 Pro pojawi się na globalnym rynku, oczywiście pod znaną nam...

Honor V30 Pro pojawi się na globalnym rynku, oczywiście pod znaną nam nazwą

-

Pod znakiem zapytania stoi aktualnie dostępność telefonów Huawei i Honor na rynkach innych niż chiński. Jest to spowodowane utrudnionym dostępem do usług Google, do którego przyczynił się konflikt na linii Stany Zjednoczone – Chiny. Podobny los spotkał telefony z serii Mate 30. Informacje wskazują jednak, że nie powinniśmy się obawiać jeśli chodzi o najnowszego Honora V30.

Honor V30 Pro będzie dostępny poza Chinami

Informacja ta wydaje się być pewna, ponieważ podzieliła się nią na Twitterze Bhavya z globalnego działu PR marki Honor. Premiera tego telefonu na globalnym rynku ma się odbyć w pierwszym kwartale 2020 roku.

Oczywiście Honor V30 Pro zadebiutuje pod nazwą Honor View 30 Pro. Identycznie postąpiono w przypadku Honora View 20, którego mieliśmy okazję testować, ponieważ był oficjalnie dostępny w naszym kraju.

Warto przeczytać: Huawei może przez kolejne miesiące współpracować z amerykańskimi firmami!

Jak sugeruje tweet, jedynie mocniejsza wersja, czyli Honor V30 Pro doczeka się swojej globalnej odsłony. Podobnie postąpił Huawei z Mate’em 30 Pro, który w połowie listopada został przedstawiony oficjalnie w Hiszpanii.

Specyfikacja Honor V30 Pro / Honor View 30 Pro

Honor View 30 Pro oferuje ekran FullHD +LCD w rozmiarze 6,57 calowa bez notcha, ale z owalnym otworem na kamerki. Są to aparat główny 32 Mpix oraz szerokokątny 8 Mpix o kącie widzenia wynoszącym 105 stopni. Pod obudową znajdziemy natomiast Kirina 990 5G, który działa z 8 GB pamięci operacyjnej, a do dyspozycji mamy 128 lub 256 GB pamięci na dane. Najważniejszym elementem wydaje się rozbudowany zestaw fotograficzny, Honor View 30 Pro oferuje: 40 Mpx obiektyw główny (Sony IMX600) z przysłoną f/1.6, laserowym autofokusem i podwójną optyczną stabilizacją + 8 Mpx teleobiektyw z przysłoną f/2.4, optyczna stabilizacją obrazu i potrójnym zoomem + 12 Mpx obiektyw szerokokątny z przysłoną f/2.2. Model ten posiada baterię 4100 mAh oraz opcje szybkiego i bezprzewodowego ładowania, także zwrotnego.

Nie wiemy jeszcze czy Honor View 30 Pro pojawi się w Polsce. Wygląda on bardzo interesująco, dlatego szczerze liczę na to, że zadebiutuje także na naszym rynku.

Z chęcią zobaczylibyście Honora View 30 Pro w Polsce? Dajcie znać w komentarzach!

Źródłotwitter.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej