Honor V30 Pro w AnTuTu. Zapowiada się naprawdę ciekawie!

Honor V30 Pro w AnTuTu. Zapowiada się naprawdę ciekawie!

Do premiery Honora V30 oraz V30 Pro zostało już naprawdę niewiele czasu. Smartfony te zostaną zaprezentowane światu 26 listopada tego roku, a teraz mocniejszy i jednocześnie droższy z modeli został odnaleziony w AnTuTu i dodatkowo porównany z Huawei Mate 30 Pro.

Honor V30 Pro

Nadchodząca nowość producenta z Państwa Środka w teście AnTuTu zdobyła 476480 punktów. Honor V30 Pro, o nazwie kodowej OXF-AN10, trafi na rynek z Kirinem 990 5G. Bardzo możliwe, że zobaczymy także wariant bez modemu pozwalającego na łączenie się z sieciami nowej generacji, który trafi na rynki nie posiadające aż tak rozwiniętej infrastruktury sieciowej. Topowy procesor Huawei będzie wspierany przez 8 GB RAM-u, a na pliki użytkownika zostanie przeznaczone 256 GB pamięci wewnętrznej. Bardzo możliwe, że zobaczymy także wariant z 12 GB RAM-u, ponieważ tak naprawdę stało się to standardem w konkurencyjnych flagowcach.

Honor V30 Pro w AnTuTu. Zapowiada się naprawdę ciekawie!

Na froncie mamy znaleźć ekran OLED o rozdzielczości 2400 x 1080 pikseli. W górnej części wyświetlacza mamy znaleźć dziurkę skrywającą podwójny aparat przedni. Oczywiście rozwiązanie to nie jest niczym nowym, ponieważ widzieliśmy je już w Samsungu Galaxy S10+, ale nadal uważam, że tego typu dziurka wygląda lepiej niż tradycyjny notch. Całość ma działać dzięki baterii o pojemności 4200 mAh, która będzie wspierać szybkie ładowanie SuperCharge o mocy 40 W.

Honor V30 Pro w AnTuTu. Zapowiada się naprawdę ciekawie!

Zobacz także: Honor Magic Watch 2 na zdjęciach jeszcze przed oficjalną premierą

Co więcej Honor V30 Pro został porównany z Huawei Mate 30 Pro. Smartfony te tak naprawdę zdobyły bardzo podobną ilość punktów, a różnice w ich szybkości działania powinny być nieodczuwalne dla normalnego użytkownika. Pytaniem pozostaje kwestia aparatów. Chiński producent już niejednokrotnie udowodnił światu, że potrafi stworzyć smartfon oferujący niesamowitą jakość zdjęć i miejmy nadzieję, że i tym razem Honor V30 Pro oraz standardowy Honor V30 pozytywnie zaskoczą nas w tej kwestii. Wszystko tak naprawdę stanie się jasne już 26 listopada!

Co myślicie o Honorze V30 Pro? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!