Honor X10 Max uchwycony na zdjęciu. Premiera już niedługo!

Honor X10 Max uchwycony na zdjęciu. Premiera już niedługo!

Tak naprawdę o Honorze X10 Max słyszymy już od jakiegoś czasu. Niemniej jednak do tej pory w sieci nie pojawiło się zbyt wiele informacji na temat tego urządzenia, ale teraz sytuacja uległa zmianie. Nadchodząca nowość producenta z Państwa Środka została nawet uchwycona na zdjęciu!

Honor X10 Max na horyzoncie

Nowość firmy Honor została stworzona z myślą o fanach naprawdę sporych smartfonów. Model oznaczony jako X10 Max ma otrzymać bowiem ekran o przekątnej wynoszącej aż 7,09 cala. Nadal niestety nie wiemy, czy będzie to wyświetlacz OLED czy też AMOLED, ale bez wątpienia będzie to jedną z cech, która będziee miała wyróżnić sprzęt ten na tle innych rozwiązań konkurencji. Co ciekawe Honor X10 Max nie otrzyma wysuwanego aparatu jak Honor X10 5G, a w samym ekranie znajdziemy niewielkie wcięcie skrywające pojedynczy aparat do zdjęć typu selfie.

Honor X10 Max uchwycony na zdjęciu. Premiera już niedługo!

Za wydajność powinien być odpowiedzialny Kirin 820. To oznacza, że nadchodząca nowość producenta z Państwa Środka otrzyma także modem 5G pozwalający na łączność z sieciami nowej generacji. Nie zabraknie także minimum 6 GB RAM-u, a na pliki użytkownika powinno zostać przeznaczone przynajmniej 128 GB pamięci wewnętrznej. Na pleckach najprawdopodobniej znajdziemy cztery aparaty tylne podobnie jak miało to miejsce właśnie w Honorze X10 5G. Całość ma działać dzięki baterii o pojemności 5000 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania.

Zobacz także: Xiaomi certyfikuje Mi Smart Mouse z funkcją rozpoznawania mowy

Premiera modelu oznaczonego jako Honor X10 Max ma odbyć się już 4 lub 5 lipca w samych Chinach. Oczywiście data ta nadal nie została potwierdzona przez samego producenta z Państwa Środka. Nie wiemy także czy doczekamy się wprowadzenia tego smartfona na rynki Starego Kontynentu. Niemniej jednak sprzęt ten wydaje się naprawdę ciekawym średniakiem, który może skraść serca wielu osób. Jeśli wszystkie dotychczasowe plotki okażą się faktem to już niedługo w sieci powinny pojawić się kolejne informacje na ten temat, a w tym także oficjalny plakat zapowiadający premierę urządzenia!

Na zdjęciu głównym znajduje się Honor X10 5G.

Co myślicie o Honorze X10 Max? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!