Poznaliśmy specyfikację techniczną nadchodzącego Huawei Enjoy 70X

Pierwsze informacje o Huawei Enjoy 70X
Huawei Enjoy 70 Pro (fot. producenta)

W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat nadchodzącego smartfona Huawei o oznaczeniu BRE-AL00a, który może finalnie trafić na rynek jako Huawei Enjoy 70X. Co już wiemy o tym modelu?

Co zaoferuje Huawei Enjoy 70X?

Udostępnione przez TENAA grafiki ujawniają, że nowy smartfon Huawei wyposażony zostanie w obustronnie zakrzywiony wyświetlacz OLED z okrągłym otworem w górnej części. Na tylnym panelu znaleźć się ma z kolei duży, okrągły moduł z obiektywami. Jeśli chodzi o parametry techniczne, to front wypełniać ma 6,78-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1224×2700 pikseli z obsługą 10-bitowej głębi kolorów i ekranowym czytnikiem linii papilarnych. 

Do zdjęć Huawei Enjoy 70X wykorzystywać ma podwójny aparat tylny, który prawdopodobnie składać się będzie z obiektywu głównego 50 Mpx + obiektywu dodatkowego 2 Mpx oraz kamerki do selfie i rozmów wideo 8 Mpx. Do tego w smartfonie znaleźć się ma akumulator o pojemności 6000 mAh z technologią szybkiego ładowania o mocy 40 W. 

Według serwisu źródłowego, Huawei Enjoy 70X wyposażony zostanie prawdopodobnie w ośmiordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania na poziomie 2.3 GHz. Nie ujawniono jednak, jaki dokładnie będzie to procesor. SoC współpracować ma z 8 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 128 GB lub 256 GB pamięci wewnętrznej. Na koniec należy jeszcze wspomnieć o obudowie charakteryzującej się wymiarami 164×74,88×7,98 mm i wagą na poziomie 189 gramów. 

Data premiery na ten moment nie jest jeszcze znana, ale można się spodziewać, że Huawei Enjoy 70X zadebiutuje na chińskim rynku w najbliższym czasie. Model ten powinien również trafić do sprzedaży na innych rynkach. 

Źródło: Gizmochina

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!