Zadebiutowały słuchawki Huawei FreeBuds Pro, a my już je mamy!

huawei freebuds pro

Dzisiaj odbyła się premiera wielu sprzętów z logo Huawei, a wśród nich są słuchawki TWS reklamowane jako pierwsze z inteligentną dynamiczną redukcją szumów w Polsce. Tak się składa, że są już one w naszych rękach od kilku dni i możemy podzielić się pierwszymi wrażeniami.

Huawei FreeBuds Pro już w Polsce!

Właśnie dzisiaj zadebiutowały nowe słuchawki typu TWS z logo Huawei – model FreeBuds Pro. Czym się one wyróżniają? Cóż, zalet jest całkiem sporo i powinniśmy zacząć od początku. Przede wszystkim nowe FreeBudsy oferują aktywną redukcję szumów (ANC), która automatycznie dostosowuje swoją moc w zależności od sytuacji (oczywiście, w razie potrzeby, użytkownik może manualnie zmienić moc). Dodatkowo słuchawki wyróżnia podwójna antena Bluetooth 5.2, co pozwala na łączenie sprzętu z dwoma urządzeniami na raz, co przydaje się zwłaszcza podczas pracy zdalnej, kiedy to słuchamy muzykę z komputera i ktoś do nas zadzwoni na telefon. Wtedy możemy po prostu odebrać i nie martwić się ręcznym parowaniem urządzeń.

freebuds pro
Huawei FreeBuds Pro (fot. Huawei)

Mało tego, FreeBuds Pro cechują się dobrym czasem pracy na baterii – aż do 7 godzin nieprzerwanej pracy, a doładowując je pudełkiem czas ten możemy wydłużyć aż do 30 godzin. Odtwarzaniem sterujemy za pomocą gestów, które ja nazywam uszczypnięciami. Do tego słuchawki szybko naładujemy wykorzystując technologię Huawei SuperCharge, dzięki czemu w 10 minut sprzęt naładuje się – przewodowo – do poziomu 30%, a bezprzewodowo do 18%.

freebuds pro

Ile kosztują słuchawki Huawei FreeBuds Pro?

Huawei FreeBuds Pro to słuchawki szerokiego zastosowania, które przydadzą do podczas pracy biurowej, jak i podczas biegania czy spacerowania. Niestety, ich cena jest całkiem wysoka i wynosi 849 złotych. Sprzedaż rozpocząć się ma już 15 października. Słuchawki będą dostępne w trzech wersjach kolorystycznych – białej, czarnej i srebrnej (choć ta pojawić się ma dopiero pod koniec października). Muszę dodać, że od 15 do 30 października będzie trwać specjalna promocja, dzięki której kupując nowe FreeBudsy możemy otrzymać również opaskę sportową Huawei Band 4 Pro.

FreeBuds Pro
Oferta na FreeBuds Pro

Słuchawki FreeBuds Pro już w naszych rękach!

Już od kilku dni testuje słuchawki Huawei FreeBuds Pro. Korzystam z nich po kilka godzin dziennie, bowiem uczęszczam na zajęcia zdalne, a kiedy natomiast wychodzę na zewnątrz, to wykorzystuje je do słuchania muzyki oraz wygłuszania otoczenia. Póki co jestem zadowolony z opóźnienia audio względem wideo – a raczej jego braku, wygody noszenia, dobrej baterii i przydatnego szybkiego przełączania się między urządzeniami. Oczywiście więcej zdradzę za jakiś czas w pełnej recenzji. Myślę, że jest na co czekać :-).

Co myślicie o Huawei FreeBuds Pro? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!