Garść produktów Huawei debiutuje na naszym rynku!

Huawei logo

Na dzisiejszej konferencji Huawei pokazał nie tylko pierwszy komputer stacjonarny marki. Do sprzedaży trafi także pierwsza gamingowa myszka oraz pierwsze monitory premium Huawei. Jest też tablet.

Huawei MatePad 11

MatePad 11 to najnowszy tablet Huawei z ekranem o częstotliwości odświeżania 120 Hz, przeznaczony do wielozadaniowej pracy biurowej i rozrywki. Wyposażony jest w Snapdragona 865, 6 GB RAM-u i baterię 7250 mAh. Od dzisiaj do 22 sierpnia można go zamówić w promocyjnej ofercie w rekomendowanej cenie 1999 zł. W tym czasie do tabletu dodawany będzie jeden z dwóch zestawów urządzeń Huawei – jeden z nich to smartwatch Watch GT 2 Pro oraz bezprzewodowe słuchawki FreeBuds 4i, drugi zestaw to dedykowana do obsługi tabletu myszka, klawiatura i rysik M-Pencil oraz słuchawki Huawei FreeBuds 4i.

huawei matepad 11

Użytkownicy, którzy do 22 sierpnia kupią MatePad 11, mogą skorzystać również z atrakcyjnej oferty przygotowanej przez Huawei i partnerów – atrakcyjnych zniżek i benefitów w aplikacjach TVN Player, H&M i Empik Go. Za pobranie tych aplikacji z AppGallery, użytkownicy otrzymają:

  • dostęp do pakietu TVN Player bez reklam;
  • 15% zniżki na zakupy w aplikacji H&M przy minimalnej wartości koszyka 150 zł;
  • 30-dniowy dostęp do aplikacji Empik Go.

Huawei MateView i MateView GT

Huawei wprowadził do sprzedaży w Polsce swoje pierwsze monitory premium – dedykowany graczom MateView GT z zakrzywionym 34-calowym ekranem oraz wbudowanym soundbarem, a także model MateView, zaawansowany monitor do użytku profesjonalnego z ekranem 4K+ o jakości Ultra HD. Od dzisiaj do 22 sierpnia oba monitory dostępne są w ofercie premierowej – MateView GT w zestawie ze smartwatchem Huawei Watch GT 2 Pro w rekomendowanej cenie 1999 zł, a MateView w zestawie z Watch GT 2 Pro w rekomendowanej cenie 2599 zł.

Huawei Wireless Mouse GT

Chiński producent wprowadza do sprzedaży na polskim rynku Huawei Wireless Mouse GT, pierwszą bezprzewodową myszkę gamingową marki. Do 22 sierpnia będzie można ją kupić w ofercie przedsprzedażowej w zestawie z opaską sportową Huawei Band 6 w rekomendowanej cenie detalicznej 499 zł.

Źródło: informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!