Huawei MateView GT Standard Edition trafił do Polski. Różnica między GT jest jedna

Huawei MateView GT Standard Edition

Kilka dni temu Huawei wprowadził na nasz rynek monitor MateView GT będący dobrym rozwiązaniem dla graczy. Jak się jednak okazuje, gigant zaczął sprzedawać również MateView GT Standard Edition, który od swojego brata różni się jedną rzeczą.

W ubiegłym tygodniu Huawei zaprezentował dwa nowe monitory, w tym MateView GT. Jest on dedykowany graczom, jednak przyda się wielu innym grupom. Dalej można zakupić go w przedsprzedaży za 1999 złotych wraz ze smartwatchem Huawei Watch GT 2 Pro. Co ciekawe, gigant wprowadził na nasz rynek jeszcze jeden monitor.

Huawei MateView GT Standard Edition

Niespodziewanie Huawei właśnie wprowadził na nasz rynek nowy monitor. Jest to w rzeczywistości odchudzona wersja wcześniej wspomnianego MateView GT. Co mu więc brakuje? Jednej rzeczy – soundbara. Poza tym elementem, Standard Edition jest dokładnie taki sam jak jego brat. Ze względu na ten brak, cena tej wersji jest również nieco niższa.

Huawei MateView GT Standard Edition

Regularna cena monitora została ustalona na 2199 złotych (dla porównania, wersja ze soundbarem ma kosztować 2399). Podobnie wygląda cena przedsprzedaży. Do 22 sierpnia możemy MateView GT Standard Edition zakupić za 1799 złotych wraz z zegarkiem Huawei Watch GT 2 lub głośnikiem Huawei Sound. Cena również i tutaj jest 2 stówki niższa. Warto jednak zwrócić uwagę, że gratisowo dostajemy tutaj zegarek Watch GT 2, a nie Watch GT 2 Pro.

Huawei MateView GT Standard Edition

Specyfikacja Standard Edition jest podobna do edycji z soundbarem. Nadal mamy tutaj przekątną 34″ oraz rozdzielczość 3440 x 1440 pikseli. Nie zabrakło bardzo wysokiego odświeżania na poziomie 165 Hz oraz kontrastu 4000:1. Monitor połączymy ze źródłami obrazu dzięki 2 x HDMI 2.0, 1 x DP 1.4 oraz USB-C (potrzebne również do zasilania). Oczywiście wyświetlacz jest zakrzywiony.

Źródło: Informacja prasowa.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!