Huawei P30 i Huawei P30 Pro zadebiutują w Paryżu. Jest oficjalna data premiery!

huawei p30 premiera zapowiedz

To, że Huawei P30 i Huawei P30 Pro zadebiutują pod koniec marca było pewne już wcześniej. Teraz gigant z Państwa Środka, na swoim oficjalnym koncie w serwisie Twitter, opublikował oficjalną datę premiery swoich flagowców!

26 marca dniem Huawei

Informacji na temat nadchodzących urządzeń chińskiego producenta jest tak naprawdę bardzo niewiele. Już 26 marca w Paryżu mają zadebiutować modele P30 oraz P30 Pro. Zagadką nadal jest P30 Lite, który, według wcześniej plotek, powinien ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym miesiącu. Pewne jest natomiast, że topowe modele zostaną wyposażone w ekrany o rozdzielczości FullHD+ oraz będą pracować pod kontrolą Androida 9 Pie. Co więcej ma pojawić się także wersja obsługująca sieci 5G, która trafi także do Europy. W tej chwili telefon obsługujący 5G na Starym Kontynencie nie ma większego sensu, ponieważ żaden z krajów nie oferuje jeszcze tej technologii, a co za tym idzie sprzedać specjalnej edycji P30 Pro może być wyjątkowo mizerna.

Co z specyfikacją? Ta w większości pozostaje tajemnicą. Huawei wyjątkowo dba o to aby przedpremierowe przecieki nie trafiały do sieci. Wszystko po to aby zaskoczyć cały świat w dniu premiery. Pewne jest, że zarówno Huawei P30 jak i Huawei P30 Pro otrzymają najmocniejszy procesor mobilny w portfolio chińskiego giganta. Kirin 980 będzie wspierany przez 6 GB, 8 GB, a nawet 12 GB RAM-u w zależności od wersji. I to tak naprawdę wszystko co wiemy.

Zobacz też: Huawei P30 i Huawei P30 Pro dostaną wyświetlacze FullHD i Androida Pie

Miejmy nadzieję, że Huawei zaskoczy nas wszystkich i pokaże coś czego jeszcze nie było. Kolejnym pytaniem jest cena. Znając chińskiego giganta już teraz możemy powiedzieć, że tanio nie będzie. Pytanie czy Huawei postanowi wycenić swoje tegoroczne flagowce jeszcze wyżej niż miało to miejsce w przypadku modeli Mate 20 i Mate 20 Pro. Wszystko stanie się jasne już 26 marca. Przed oficjalną premierą w sieci powinno pojawić się jeszcze trochę przecieków dotyczących nadchodzących urządzeń, a co za tym idzie jest na co czekać!

Korzystacie w urządzeń Huawei? Czekacie na premierę modeli P30 i P30 Pro? Zapraszamy do dyskusji!

Dodaj komentarz
Total
1
Share