niedziela, Wrzesień 22, 2019
Strona główna Aktualności Huawei P30 pojawił się na zdjęciach miesiąc przed premierą

Huawei P30 pojawił się na zdjęciach miesiąc przed premierą

-

Chociaż do premiery nowych flagowców Huawei zostało jeszcze sporo czasu i na targach MWC chwalili się oni głównie swoim składanym telefonem, tak okazało się, że modele z serii „P” również pojawiły się w Barcelonie. Ekipie z portalu DigitalTrends udało się na nie przypadkiem natrafić.

Tak będą wyglądać najnowsze modele z serii P30!

Zdarzyło Wam się, że szukaliście jakiegoś pomieszczenia i trafiliście do złego pokoju? Jak mówił w filmie Asterix i Obelix: Misja Kleopatra skryba Otis, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Tym razem udało się, w poszukiwaniu sali demonstracyjnej z laptopami Huawei, odnaleźć pomieszczenie z prototypem flagowca Huawei. Aby dopełnić istny easter egg, redaktorom DigitalTrends pozwolono sfotografować telefon, ale tylko z tyłu.

Design uległ zmianie, ale tylko nieznacznie. Widać tutaj inspiracje zarówno P20 Pro jak i Mate 20 Pro. Krawędzie zdają się być bardziej zaoblone, aby telefon lepiej trzymało się w dłoni. Czy faktycznie Mate’a chwyta się lepiej? Opiszcie swoje doświadczenia w komentarzach. Mi bardziej podoba się wykończenie „pe dwudziestki”, ale to już jest kwestia indywidualna.

Dziwi Was, że telefon nie posiada logo Huawei Jak zaznaczyłem na początku, jest to wciąż prototypowy model, a nie ostateczny produkt. Rok temu wyciekłe zdjęcia Huawei’a P20 także było podpisane „Shirley” zamiast „Huawei” w rogu. O tym, że „Vogue” to nazwa kodowa Huawei P30 Pro słyszeliśmy już wcześniej.

Krawędzie telefonu wyglądają standardowo. Mamy tutaj port USB typu C u dołu, a na górze tackę na karty SIM. Podobnie jak w Mate 20 Pro, nie uświadczmy wejścia słuchawkowego jack 3.5 mm.

Najbardziej zastanawiają mnie aparaty fotografowanego modeli. Z poprzednich przecieków wynikało, że Huawei P30 Pro będzie posiadać cztery obiektywy, a widzimy tutaj jedynie trzy, co sugeruje, że fotografowanym modelem jest jednak P30. Wszystkie aparaty są połączone wspólną ramką, czyli inaczej niż w P20 Pro. Pamiętajmy, że nie jest to ostateczny kształt telefonu, a jedynie wysłużony egzemplarz prototypowy, dlatego jego wygląd może jeszcze ulec zmianie. Z pewnością tył nabierze jakichś ciekawych barw zgodnie z najnowszymi trendami.

Co sądzicie o takim wyglądzie Huawei P30? Pamiętajcie, żeby traktować wszystkie przecieki z dystansem.

Mariusz Hybiakhttps://rootblog.pl/author/m-hybiak/
Introwertyk. Uczeń liceum ogólnokształcącego na profilu mat-fiz. W przyszłości chciałby zdobyć zawód związany z informatyką, jego zainteresowaniem.

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej