Huawei P50 nie zadebiutował “z powodów, które znacie”

huawei p50 wyglad

Huawei pokazał dzisiaj nowe urządzenia i system HarmonyOS 2.0. Niestety prezes firmy nie zaprezentował urządzenia, na które liczyło wiele osób, czyli nowego przedstawiciela serii fotograficznej – Huawei P50.

Huawei P50 zobaczymy “kiedyś”

Wiele osób liczyło na to, że przy okazji prezentacji nowego systemu operacyjnego HarmonyOS 2.0 zadebiutuje Huawei P50. Niestety przez całą prezentację zobaczyliśmy m.in. nowe zegarki tego producenta, ale o smartfonie nie było ani słowa. Dopiero pod koniec całego wydarzenia prezes postanowił poruszyć ten temat.

Richard Yu na zakończenie prezentacji wyszedł na scenę i potwierdził wygląd obudowy w nadchodzącym modelu P50 od Huawei. Niestety dodał on także, że obecnie urządzenie nie trafi na rynek “z wiadomych wszystkim względów” (sankcje nałożone przez USA na Huawei), lecz firma robi wszystko, by udostępnić klientom świetnego smartfona jak najszybciej.

Jeśli natomiast chodzi o opublikowaną grafikę, to możemy zobaczyć konfigurację obiektywów aparatów, które zostaną umieszczone na dwóch pokaźnych “wyspach”. Zapowiedzi sugerują, że smartfon ma być niezwykle cienkim urządzeniem, jednak wciąż nie wiadomo, kiedy smartfon oficjalnie trafi na rynek. W tej sytuacji Huawei P50 jest potwierdzony, jednak wciąż musimy czekać na jakieś konkretne informacje na jego temat.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!