Huawei podgrzewa atmosferę. Plakat prezentujący częściowy wygląd Mate 40 pojawił się w sieci!

huawei mate 30 pro front skos

Premiera serii Mate 40, jak miało to miejsce w przypadku większości flagowców chińskiego producenta, zapewne wzbudzi wiele emocji. Huawei pokaże światu swoje nowości już 22 października. Wprawdzie do tego wydarzenia zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz firma postanowiła uchylić rąbka tajemnicy!

Seria Mate 40 z odmienionym wyglądem

Huawei przyzwyczaił nas do tego, że seria Mate wprowadza na rynek coś zupełnie nowego. Nie inaczej ma być także w przypadku nadchodzących wielkimi krokami flagowców. Chiński producent udostępnił w sieci plakat prezentujący częściowo wygląd plecków serii Mate 40. I tak naprawdę grafika ta sugeruje nam, że sama wyspa aparatów będzie wystawać poza obrys obudowy. Co więcej sam jej kształt ulegnie całkowitej zmianie. Ciężko powiedzieć jak będzie prezentować się to w rzeczywistości, ale bez wątpienia będzie to pewnego rodzaju powiew świeżości.

Huawei podgrzewa atmosferę. Plakat prezentujący częściowy wygląd Mate 40 pojawił się w sieci!

To jednak nie jedyna informacja, którą jesteśmy w stanie wyczytać z opublikowanego przez Huawei plakatu. Flagowce z serii Mate 40 mają mieć fizyczne przyciski głośności, których zabrakło w Mate 30 czy Mate 30 Pro. Moim zdaniem decyzja ta jest strzałem w dziesiątkę, ponieważ wirtualne przyciski stwarzały mi wiele problemów, gdy korzystałem z tego sprzętu. Co ważne patrząc na oficjalny plakat możemy wręcz ze stuprocentową pewnością stwierdzić, że poprzednie nieoficjalne rendery, prezentujące okrągłą wyspę aparatów, nie odnajdą odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Zobacz także: Zadebiutowały słuchawki Huawei FreeBuds Pro, a my już je mamy!

Nadal ciężko jednoznacznie stwierdzić jakie podzespoły otrzyma Huawei Mate 40, Mate 40 Pro oraz Mate 40 Pro+. Bez wątpienia w chińskiej wersji pojawi się zupełnie nowy Kirin, ale nie możemy być tego pewni jeśli chodzi o globalne wydanie tych sprzętów. Tym razem producentowi z Państwa Środka najprawdopodobniej uda się utrzymać praktycznie wszystko w tajemnicy, aż do samej premiery. Wszystko stanie się jasne już 22 października!

Na zdjęciu głównym znajduje się Huawei Mate 30 Pro, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o nowych informacjach o serii Mate 40 firmy Huawei? Czekacie na premierę kolejnych flagowców chińskiego producenta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!