Huawei prezentuje słuchawki bezprzewodowe FreeLace Pro

Huawei prezentuje słuchawki bezprzewodowe FreeLace Pro

Dziś odbyła się konferencja firmy Huawei, na której chiński producent zaprezentował światu między innymi nowe słuchawki bezprzewodowe. Model FreeLace Pro, bo to właśnie pod taką nazwą sprzęt ten trafił na rynek, mają podbić serca aktywnych użytkowników, którzy potrzebują w codziennym życiu aktywnej redukcji szumów!

Huawei FreeLace Pro

Nie samymi słuchawkami TWS żyje rynek bezprzewodowego audio. I doskonale rozumie to Huawei, który prezentuje model FreeLace Pro. Słuchawki te posiadają pałąk oraz krótkie przewody, a ze smartfonem czy innym źródłem dźwięku łączą się oczywiście przez Bluetooth. Producent z Państwa Środka chwali się podwójną aktywną redukcją szumów. Według Huawei rozwiązanie to ma być wręcz fenomenalne i całkowicie odciąć nas od dźwięków otoczenia. Oczywiście tego typu zapowiedzi widzieliśmy już niejednokrotnie, ale sam korzystałem z modelu FreeBuds 3i i tam ANC faktycznie robiło piorunujące wrażenie.

Huawei prezentuje słuchawki bezprzewodowe FreeLace Pro

Nowość chińskiej firmy otrzymała przetworniki dynamiczne o średnicy 14 mm. Tutaj producent mówi o bardzo dobrej jakości dźwięku oraz głębokim basie, ale wstrzymałbym się z osądami do pierwszych testów. Huawei FreeLace Pro zostały wyposażone w aż trzy mikrofony. Są one wykorzystywane zarówno w aktywnej redukcji szumów jak i w momencie, gdy prowadzimy rozmowy właśnie poprzez słuchawki. Na jednym ładowaniu sprzęt ten ma działać przez nawet 24 godziny, a 5 minut ładowania zapewni nawet 5 godzin słuchania muzyki.

Huawei prezentuje słuchawki bezprzewodowe FreeLace Pro

Zobacz także: Huawei patentuje smartfon z dodatkowym wyświetlaczem na pleckach

Co z ceną? Na tę chwilę FreeLace Pro są dostępne w sprzedaży jedynie w samych Chinach i tak naprawdę nic nie wiemy na temat rozpoczęcia sprzedaży tego sprzętu na Starym Kontynencie, a w tym i w naszym kraju. Na terenie Państwa Środka nowość Huawei została wyceniona na 599 juanów czyli około 320 zł. I jeśli zapewnienia chińskiej firmy okażą się faktem to myślę, że nowe słuchawki będą cieszyć się naprawdę sporą popularnością!

Huawei prezentuje słuchawki bezprzewodowe FreeLace Pro

Co myślicie o Huawei FreeLace Pro? Czekacie na premierę tego sprzętu w naszym kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!