Nowy standard fotografii mobilnej: Huawei Pura 70 Ultra z topowym aparatem

Huawei Pura 70 Ultra
fot. ROOTBLOG

Jeden z popularniejszych cytatów mówi, że najlepszy aparat to ten, który masz przy sobie faktycznie coś w tym jest, gdyż smartfony aktualnie zastępują nam coraz więcej urządzeń. W segmencie smartfonów, w którym każdy nowy model obiecuje przełomowe innowacje, Huawei Pura 70 Ultra mocno wyróżnia się w dziedzinie mobilnej fotografii, dzięki zaawansowanej technologii aparatu, która rozszerza dotychczasowe granice.

Huawei Pura 70 Ultra z imponującym zestawem aparatów

 Huawei już od wielu lat wyznacza trendy w fotografii mobilnej, stosując nowe i innowacyjne rozwiązania technologiczne w aparatach. Omawiany Huawei Pura 70 Ultra może pochwalić się jasnym, wysuwanym aparatem głównym 50 Mpx z 1-calową matrycą CMOS oraz optyczną stabilizacją obrazu (OIS). Należy też wspomnieć o zmiennej, 9-stopniowej przysłonie, która oferuje wartości w zakresie f/1.6 – f/4.0. 

Zmienna przysłona w połączeniu z dużym sensorem to świetne rozwiązanie w trudnych warunkach oświetleniowych. Podnosi ona możliwości fotograficzne smartfonu, pozwalając użytkownikom na bardziej precyzyjną kontrolę nad ekspozycją i głębią ostrości. Rozwiązanie to jest rzadko spotykane w świecie mobilnej fotografii, dzięki czemu Huawei Pura 70 Ultra jeszcze bardziej wyróżnia się na tle konkurencji. Zmienna przysłona pozwala nam również wybierać czy zależy nam na maksymalnym rozmyciu tła z efektem bokeh, czy uchwyceniu jak największej ilości detali. Warto mieć na uwadze, że w trybie automatycznym smartfon sam decyduje, jakie wartości przysłony zostaną zastosowane. 

Funkcja zmiennej przysłony w Huawei Pura 70 Ultra oferuje użytkownikom nowe możliwości kreatywnej kontroli nad zdjęciami. Niezależnie od warunków oświetleniowych czy typu fotografii, zmienna przysłona umożliwia precyzyjne dostosowanie ustawień aparatu, co przekłada się na lepszą jakość zdjęć i większą elastyczność artystyczną. 

Oprócz tego, producent wyposażył model ten w obiektyw ultraszerokokątny 40 Mpx (f/2.2) o polu widzenia 120° oraz teleobiektyw 50 Mpx (f/2.1) z 3.5-krotnym zoomem optycznym i ogniskową 90 mm z możliwością fotografowania w trybie makro od 5 cm. Dzięki wysokiej rozdzielczości obiektywu, zdjęcia są pełne szczegółów i niezwykle ostre. To pozwala na uchwycenie mikroskopijnych detali, które dodają zdjęciom głębi i realizmu. Warto wspomnieć jeszcze o sztucznej inteligencji, która pomaga w optymalizacji zdjęć makro. AI automatycznie dostosowuje ustawienia aparatu, takie jak balans bieli, kontrast i nasycenie kolorów, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. Ponadto, funkcja AI potrafi rozpoznać sceny i obiekty, co dodatkowo poprawia jakość zdjęć.

Huawei Pura 70 Ultra to nie tylko zdjęcia, ale też flagowe komponenty oraz wzornictwo i wykonanie 

Huawei Pura 70 Ultra wyróżnia się nie tylko pod względem fotografii, ale oferuje również topową specyfikację techniczną. Huawei w tym modelu postawiło na autorski procesor Kirin 9010, 16 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 512 GB pamięci wewnętrznej na dane użytkownika. Do tego dochodzi świetny wyświetlacz LTPO OLED o przekątnej 6,8 cala, rozdzielczości 1260×2844 pikseli oraz częstotliwości odświeżania obrazu 120 Hz. Parametry techniczne uzupełnia akumulator o pojemności 5200 mAh, który można naładować przy pomocy technologii szybkiego ładowania przewodowego o mocy 100 W oraz bezprzewodowego o mocy 80 W. 

Warto mieć na uwadze, że smartfon zapewnia dostęp do potrzebnych aplikacji, w tym także tych do obróbki zdjęć. Aby je pobrać wystarczy wejść w AppGallery, wyszukać i przejść prosty proces instalacji. Działa to także w przypadku aplikacji od Google.

Huawei Pura 70 Ultra
fot. ROOTBLOG

Huawei Pura 70 Ultra może pochwalić się również wzorowym wykonaniem, dzięki wykorzystaniu aluminiowych ramek, tylnego panelu wykonanego ze skóry oraz wytrzymałego na upadki i zarysowania frontowego szkła Kunlun Glass wykonanego w technologii Crystal Armor. Całość dopełnia obudowa z certyfikacją IP68. 

Huawei Pura 70 Ultra to smartfon, który na nowo poszerza standardy mobilnej fotografii,  dzięki zaawansowanym technologiom, pozwalającą użytkownikom cieszyć się niezrównaną jakością zdjęć i filmów w każdej sytuacji oraz atrakcyjnymi parametrami technicznymi i dodatkowymi funkcjami.  To urządzenie, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników fotografii.

Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na temat Huawei Pura 70 Ultra , to zapraszamy do zapoznania się z poniższym wideo. 

Artykuł sponsorowany. Artykuł powstał przy współpracy z marką Huawei.

Nowy standard fotografii mobilnej: Huawei Pura 70 Ultra z topowym aparatem
Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!