Huawei Watch 3 pomoże Ci w myciu rąk. Tak, w myciu rąk

mycie rąk
(fot. Castorly Stock z Pexels)

Huawei właśnie wydał aktualizację dla swoich smart zegarków z serii Watch 3. Co takiego dodaje uaktualnienie? Asystenta mycia rąk.

Huawei Watch 3 będzie Ci mierzyć czas podczas mycia rąk

Pandemia COVID sprawiła, że temat higieny i czyszczenia rąk stał się niezwykle ważny (choć powinien być ważny pomimo pandemii). Dokładne mycie rąk nie jest jednak takie chwilowe i wymaga poświęcenia nieco więcej czasu niż robi to większość ludzi. W liczeniu czasu mycia dłoni może pomóc nam smartwatch.

Seria Huawei Watch 3 dostała właśnie mały update, który wprowadza funkcję asystenta mycia rąk. Kiedy to rozpoczniemy ten proces, zegarek wykryje co robimy i zacznie nam odliczać czas – dokładnie 20 sekund, bowiem tyle powinno trwać skuteczne mycie naszych dłoni. Oczywiście nie jest to żaden killer-feature, ale z pewnością możemy uznać to za pewne usprawnienie naszej codzienności.

huawei watch 3 pro
Huawei Watch 3 Pro

Huawei jednak nie był pierwszy, bowiem podobną funkcję oferuje również Apple Watch. Ja natomiast jestem zdziwiony dlaczego czegoś takiego nie ma mój Mi Watch – wszak został wyposażony we wszystkie potrzebne czujniki, w tym w mikrofon.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!