Idealna gra dla dwojga! Unravel w świetnej promocji!

unravel

Są takie gry, w które dobrze się gra samemu, ale są też takie, które obowiązkowo należy zagrać z kimś innym – na przykład ze swoją drugą połówką. Dla mnie takim tytułem jest Unravel (Two), które nie tylko łapie za serce swoją oprawą graficzną i muzyczną, ale również wymaga świetnej współpracy od obydwóch graczy. Tak się składa, że Unravel znalazło się w dobrej promocji na PC!

Unravel w świetnej promocji na platformie Steam!

Unravel to gra platformowa, w której to sterujemy postacią o nazwie Yarny, ludzikiem z włóczki. Gra wymaga od nas sprytu, planowania ruchów oraz precyzji. Do gustu przypadła mi zwłaszcza druga część, w której to gramy we dwie osoby, gdzie każda otrzymuje swojego ludzika. Postacie muszą ze sobą współpracować, aby przejść dalej. W Unravel grałem na Xbox Series S i polecam grać na padach.

Akurat na platformie Steam trwa świetna promocja, w ramach której Unravel i Unravel Two można zakupić za kilkanaście złotych. Ceny wyglądają następująco:

  • Unravel – 6,72 PLN
  • Unravel Two – 13,45 PLN
  • Unravel Yarny Bundle (Unravel oraz Unravel Two) – 15,13 PLN

Zdecydowanie najlepiej zakupić Yarny Bundle, bowiem za nieco ponad 15 złotych dostajemy dostęp do obydwóch tytułów. Grę możemy uruchomić na różnych platformach, w tym już niedługo na Steam Deck. Promocja zakończy się 16 sierpnia.

A co Steam mówi o Unravel?

Główną rolę w grze Unravel odgrywa Yarny – urocza istota stworzona z pojedynczej nici włóczki, która rozwija się w miarę wędrówki. Unravel to piękna gra platformowa oparta na zagadkach i wykorzystaniu praw fizyki. Jej świat inspirowany jest wspaniałymi krajobrazami północnej Skandynawii. Yarny nie boi się żadnego wyzwania – dzięki swojej włóczce przemieszcza się między drzewami i podróżuje na latawcu. Postać symbolizuje więzi łączące bliskich. Wyrusz na wielką przygodę i pomóż włóczkowej istotce odzyskać dawno utracone rodzinne wspomnienia. Przeżyj piękną, szczerą historię o miłości, nadziei i podróży przez życie, opowiedzianą bez użycia słów.

Wymagania gry są niskie i obejmuje takie rzeczy jak procesor Intel Core 2 Duo (lub AMD Athlon Phenom X2), 4 GB pamięci RAM oraz karta graficzna GeForce 450GT (lub Radeon HD 5750). Oczywiście są to wymagania minimalne.

Kliknij >>tutaj<<, aby wybrać odpowiedni pakiet do zakupu.

Źródło: Steam

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!