InPost dostarczy prezenty na czas! Jest jeden warunek

inpost aplikacja paczkomat
(fot. InPost)

InPost postanowił wyjść naszym świątecznym oczekiwaniom i wydał odważną deklarację. Otóż obiecał, że dostarczy wszystkie paczki jeszcze przed świętami. Trzeba jednak spełnić ważny warunek.

InPost dostarczy kupione prezenty. Warunek: muszą zostać wysłane do 22 grudnia

W Święta Bożego Narodzenia ludzie na potęgę zamawiają mnóstwo paczek. To sprawia, że firmy kurierskie są przeciążone i mogą nie dostarczyć paczki w przewidywanym okresie. I tutaj wychodzi polska firma.

InPost ponownie obiecał, że dostarczy paczki na czas. Mowa tu oczywiście o przedświątecznych przesyłkach, które bardzo często zawierają prezenty, a te przecież powinny znaleźć się pod choinką już w dniu Wigilii. Trzeba jednak spełnić warunek: paczka musi zostać wysłana najpóźniej 22 grudnia.

Szczyt paczkowy przed Świętami to wyzwanie dla wszystkich operatorów logistycznych, ale InPost jest doskonale przygotowany na to wyzwanie. Co roku w tym sezonie obsługujemy miliony przesyłek, a w tym roku notujemy wzrosty nawet rzędu kilkudziesięciu procent. Jednak dzięki olbrzymim inwestycjom – m.in. w tym roku nasza sieć Paczkomatów zwiększyła do początku grudnia o 50% – możemy pozwolić naszym klientom cieszyć się z zakupów do ostatniej chwili z gwarancją, że bezpiecznie dotrą one przed pierwszą gwiazdką.

Rafał Brzoska, prezes InPost.

Warto tutaj dodać, że to właśnie Święta są ciekawym pokazem tego, jak InPost się rozwija. Rok temu firma obiecała, że dostarczy paczki nadane do 21 grudnia. Rok wcześniej był to 20 grudnia. Jak widać, InPost przyspiesza i nie zamierza zwolnić, o czym chociażby świadczą ostatnio opisywane ekologiczne opakowania.

inpost

Ja jednak polecam nie czekać z zakupami świątecznymi na ostatnią chwilę i dokonać zakupu już teraz. Pamiętajmy, że zakup produktu angażuje nie tylko firmę kurierską, ale także cały łańcuch z tym związany. Sami sprzedawcy mogą być przeciążeni i po prostu nie spakować paczki na czas.

Źródło: InPost

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!