InPost Fresh już jest! Dostawa zakupów nawet w 60 minut

inpost fresh

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że InPost zastrzegł dwa nowe znaki towarowe – InPost Fresh oraz InPost Deli. Jak się okazuje, usługa InPost Fresh już wystartowała i oferuje dostawę jedzenia nawet w 60 minut!

InPost Fresh już jest!

Pobierając aplikację InPost Fresh na swojego smartfona dostajemy możliwość zamawiania zakupów do domu. Co ważne, do wyboru jest aż ponad 10 tysięcy różnych produktów – mowa tu chociażby o świeżych rybach, owocach czy warzywach. Ciekawym elementem jest jednak czas dostawy, bowiem do wyboru klient ma aż 3 warianty.

  • Dostawa Express – dowóz w ciągu 60 minut
  • Dostawa tego samego dnia
  • Dostawa zaplanowana na kolejne dni

Co ważne, w przypadku dwóch ostatnich opcji, klient może ustalić dokładną godzinę odbioru zakupów. Aplikacja pozwala na śledzenie każdego etapu zamówienia.

inpost fresh
(fot. InPost)

Co ze świeżością pokarmu? InPost zapewnia, że jedzenie będzie przewoził zgodnie z zaleceniami producenta i to w kontrolowanej temperaturze. Ponadto za zakupy będzie można zapłacić za pomocą przelewu, karty płatniczej, BLIKa oraz – co ciekawe – przy odbiorze u kuriera.

Gdzie jest haczyk? Póki co, dostawą objęte jest tylko jedno miasto, a dokładnie jest to nasza stolica Warszawa. Co z kolejnymi miejscami? Tego nie wiemy, jednak liczę, że InPost szybko rozszerzy swoją usługę.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!