Aplikacja InPost z ważną funkcją. Pozwoli Ci przekierować paczkę

inpost
(fot. InPost)

Paczkomaty znacznie zmieniły nasze podejście do odbierania i wysyłania paczek kurierskich. Nadal jednak może się zdarzyć tak, że ktoś nam coś wyśle standardowo – prosto do domu. Z tego też powodu InPost dodał do swojej aplikacji specjalną funkcję.

Aplikacja InPost z przekierowaniem paczki do Paczkomatu lub pod inny adres

Czasami może się tak zdarzyć, że ktoś nam wyśle paczkę bezpośrednio do naszego domu i kurier przyjedzie akurat wtedy, kiedy akurat z niego wyjdziemy. Jak tego uniknąć? Cóż, InPost właśnie zaoferował nam ciekawą propozycję.

Otóż od teraz możemy wygodnie przekierować przesyłkę kurierską z poziomu aplikacji mobilnej InPost. Co ważne, możemy zdecydować się nie tylko na wybrany Paczkomat, ale również na nowy adres (na przykład do znajomego lub do naszej pracy) oraz PaczkoPunkt (Punkt Odbioru Paczki). Warto dodać, że usługa jest bezpłatna.

inpost aplikacja paczkomat

Jak przekierować paczkę kurierską? Wystarczy, że w aplikacji InPost Mobile na liście śledzenia lub w szczegółach przesyłki klikniesz w przycisk „Przekieruj” przy wybranej przesyłce kurierskiej, a następnie wybierzesz nową preferowaną opcję dostawy. Możesz przekierować swoją paczkę do miłego sąsiada, do PaczkoPunktu lub do Paczkomatu w Twojej najbliższej okolicy. Prosta sprawa, prawda?

Widać, że InPost mocno się stara, aby nasze życie było coraz wygodniejsze. To oczywiście sprawia, że chcąc mieć tę wygodę, po prostu będziemy wybierać właśnie InPost zamiast innego dostawcę paczek. Strategia, która podoba się zarówno firmie, jak i klientowi.

Źródło: InPost

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!