InPost zawiesza paczkę w weekend. Powodem silny wiatr

InPost paczkomat
Cybularny [CC0], źródło: Wikimedia Commons

InPost w związku z niżem Eunice oraz panującymi złymi warunkami pogodowymi zawiesił paczkę w weekend. Wcześniej, w czwartek, z powodu silnego wiatru operator logistyczny przedłużył czas na odbiór paczek o 48 godzin.

InPost nie będzie dziś dostarczał paczek

Prezes InPostu Rafał Brzoska poinformował na swoim profilu na LinkedIn, że firma zawiesza działanie usługi paczka w weekend. To działanie ma na celu chronić kurierów, by nie musieli pracować w ciągu najbliższych dwóch dni, kiedy będą występować bardzo silne podmuchy wiatru. InPost nie pobierze żadnych opłat za już nadane paczki z dostawą weekendową

InPost zawiesza paczkę w weekend. Powodem silny wiatr

Szef firmy zapewnił, że InPost dołoży starań, by paczki dotarły do klientów w poniedziałek z samego rana. Tymczasem prosi o pozostanie w dniu dzisiejszym w domu.

IMGW wydał alerty przed silnym wiatrem najwyższego trzeciego stopnia dla siedmiu województw. Obowiązują na całym obszarze województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz w zachodnich powiatach województwa warmińsko-mazurskiego, północno-zachodnich powiatach mazowieckiego, a także w północnej połowie województw wielkopolskiego i lubuskiego.

Źródło: Rafał Brzoska linkedin.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!