InPost czyta alerty RCB i przedłuża termin odbioru paczek z Paczkomatów!

inpost paczkomaty

Zapewne każdy z Was otrzymał wiadomość RCB informującą o silnych wiatrach. Jak się okazuje, firma InPost postanowiła na to adekwatnie zareagować.

Alert RCB? InPost o tym wie i idzie klientom na rękę

Wczoraj chyba każdy mieszkaniec Polski otrzymał alert RCB informujący o silnych wiatrach. Na wiadomości Rządowego Centrum Bezpieczeństwa obywatele różnie reagują, jednak w tym przypadku była ona jak najbardziej adekwatna, na co jasno wskazują przeróżne informacje dochodzące z całego kraju.

Uwaga! Dzis i jutro (16/17.02) silny wiatr. Mozliwe przerwy w dostawie pradu i trudne warunki na drogach. Zostan w domu, jesli mozesz.

Użytkownicy aplikacji mobilnej InPost otrzymali stosowne powiadomienie mówiące, żeby nie spieszyli się z odbiorem paczki. Firma również przedłużyła czas na odbiór przesyłki o dodatkowe 48 godzin.

Alert RCB? Spokojnie, paczka zaczeka. Zostań w domu, a jeśli musisz wyjść na zewnątrz – uważaj na porywisty wiatr. Przedłużamy czas na odbiór Twojej paczki o dodatkowe 48h. Odbierz ją, kiedy pogoda się poprawi.

inpost opoznienie

Niektórzy próbują zbijać dobre podejście InPostu argumentem, że złe warunki pogodowe mogą zaburzać zasilanie Paczkomatów, co utrudni odbiór przesyłek, a firma tylko próbuje to jakoś obrócić marketingowo. Nawet jeśli to prawda, to nadal trzeba przyznać, że jest całkiem miły gest.

Źródło: InPost

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!