Strona główna Aktualności iPhone wyda też model SE Plus, ale okazuje się, że nie tak...

iPhone wyda też model SE Plus, ale okazuje się, że nie tak szybko

-

Niedawno zaprezentowany przez Apple iPhone SE (2020) został okrzyknięty przez wielu na starcie ogromnym hitem. Ja podchodzę do niego sceptycznie, ponieważ de facto wygląda on staro i ma mały ekran. Musi więc trafić na niszę osób poszukujących kompaktowego telefonu. Problem rozmiaru może rozwiązać większy brat o nazwie iPhone SE Plus, którego możemy się spodziewać.

iPhone SE Plus (2021)?

Obecność modelu z plusem potwierdził Jon Prosser, którego przecieki są znane w internecie. Niedawno na naszym portalu opisywaliśmy opublikowane przez niego projekty mniejszego notcha nowego iPhone’a, o których przeczytacie tutaj.

Zobacz też: Nowe AirPodsy Pro mogą zostać zaprezentowane dopiero pod koniec tego lub na początku przyszłego roku

Technologiczny vloger powołując się na własne źródła uważa, że do premiery wersji z Plusem dojdzie w przyszłym roku. Myślę, że nie powinniśmy się jednak spodziewać jakiegokolwiek ulepszenia specyfikacji. Będzie to ten sam iPhone SE, jednak z wyświetlaczem o przekątnej 5,5 cala. Podobną opinię dotyczącą daty premiery iPhone SE Plus wyrazili analityk Ming-chi Kuo oraz leakster L0veToDream. Według nich ma się ona odbyć w okolicach marca 2021 roku lub dopiero w drugiej połowie 2021 roku, jednak do tego czasu możemy doczekać się także innych zmian w specyfikacji. Jak podaje Kuo, model z plusem ma otrzymać bezramkowy ekran edge-to-edge bez systemu rozpoznawania twarzy Face ID. Zostanie on zastąpiony czytnikiem linii papilarnych na krawędzi. Taki projekt zdecydowanie bardziej do mnie przemawia niż bryła z iPhone 8 Plus.

Co sądzicie o pomyśle Apple, aby wydać większą wersję kompaktowego telefonu? A może po prostu chodzi tutaj o tańszego iPhone’a. Podzielcie się swoją opinią w komentarzach.

Źródłotelepolis.pl

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej