iQOO Neo 3 pojawił się w AnTuTu zdobywając ponad 600000 punktów

iQOO Neo 3

Premiera iQOO Neo 3 odbędzie się już 23 kwietnia tego roku. Na temat tego urządzenia pojawiło się juz sporo przecieków i plotek, a teraz zostało ono odnalezione w AnTuTu. To potwierdza część specyfikacji i sugeruje nam, że smartfon ten powinien być czymś stworzonym dla najbardziej wymagających użytkowników!

iQOO Neo 3

Grafika została opublikowana przez oficjalne konto AnTuTu w serwisie Weibo. Tym samym nie musimy traktować tego jako plotkę, a raczej jako pewną informację, która potwierdza to, o czym mówiono już wcześniej w kwestii specyfikacji. iQOO Neo 3 w teście benchmarkowym zdobył 608801 punktów. Oczywiście tego typu testy nie zawsze przekładają się na rzeczywistą pracę urządzenia, ale patrząc na specyfikację nadchodzącej nowości Vivo zapowiada się naprawdę ciekawie. Za wydajność odpowiedzialny będzie Qualcomm Snapdragon 865. Jednostka ta, w podstawowym wariancie, powinna być wspierana przez 8 GB RAM-u LPDDR5, a na pliki użytkownika zostanie przeznaczone 256 GB pamięci UFS 3.1. Oczywiście na rynku powinna pojawić się także mocniejsza konfiguracja wyposażona w 12 GB RAM-u.

iQOO Neo 3 pojawił się w AnTuTu zdobywając ponad 600000 punktów

W iQOO Neo 3 pojawi się także ekran AMOLED o odświeżaniu na poziomie 144 Hz. Tym samym może być to smartfon stworzony dla fanów najbardziej wymagających gier mobilnych czy osób, które potrzebują topowej wydajności. Nadal nie wiemy tak naprawdę nic na temat aparatów. Miejmy nadzieję, że producent z Państwa Środka zaskoczy nas także w tej kwestii. Całość powinna działać dzięki baterii o pojemności 4500 mAh wspierającej szybkie ładowanie o mocy 44 W.

Zobacz także: Nowy smartfon Vivo z niezłą specyfikacją techniczną trafił oficjalnie na rynek. Poznajcie Vivo V19!

Jednocześnie iQOO Neo 3 powinien być jednym z najtańszych smartfonów z Qualcomm Snapdragonem 865. Najprawdopodobniej sprzęt ten zostanie wyceniony na 2998 juanów czyli około 1770 zł. Oczywiście cena ta dotyczy rynku Państwa Środka. Jednocześnie nie wiemy czy nadchodząca nowość chińskiego producenta kiedykolwiek trafi na Stary Kontynent. Pozostaje nam czekać do 23 kwietnia do oficjalnej premiery i wtedy wszystko stanie się jasne!

Co myślicie o Vivo iQOO Neo 3? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!