Jabra Connect 5t to słuchawki douszne idealne do pracy zdalnej

Jabra Connect 5t to słuchawki douszne idealne do pracy zdalnej

Nowe słuchawki true wireless Connect 5t są kolejnym elementem serii Connect, która przeznaczona została dla osób pracujących i uczących się zdalnie.

Z myślą o pracy zdalnej

W dzisiejszych czasach home office to standard, który jeszcze kilka lat temu był raczej rzadkością. Z tego tez względu wielu producentów pomijało ten rodzaj pracy, kiedy tworzyli nowe zestawy słuchawek. Sytuacja ta diametralnie zmienia się od początku pandemii i coraz częściej na rynek trafiają słuchawki i mikrofony dedykowane właśnie do pracy z domu. Connect 5t oparto o jeden z wcześniejszych modeli, którym był Elite 5. Główną zaletą Connect 5 jest ich prostota obsługi, przy jednoczesnym wielozadaniowym trybie pracy.

Pomocne funkcje dodatkowe

Słuchawki wykorzystują aż 6 mikrofonów, co realnie wpływa na podniesienie jakości wykonywanych rozmów przez programy jak Zoom i Teams. Dodatkowo mikrofon wyposażono w aktywną redukcję szumów, która blokuje większość hałasów z otoczenia. Connect 5t są ładowane bezprzewodowo, a wbudowany akumulator wystarczy na 7 godzin pracy. Do zestawu dołączone jest również etui ładujące, które pozwala na 28 godzin pracy. Słuchawki posiadają liczne funkcje, które mają na celu ułatwienie pracy zdalnej. Z łatwością sparujemy je za pomocą Bluetooth Multipoint z dwoma urządzeniami. Fast Pair od Google i Swift Pair od Microsoft zadbają o to, aby proces łączenia zajął zaledwie kilka sekund. Dodatkowo słuchawki współpracują z asystentami głosowymi Google i Alexa. Cena Connect 5t to 799 zł.

Źródło: informacje prasowe

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!