Strona główna Aktualności Jabra Elite 75t debiutują na IFA 2019 w Berlinie

Jabra Elite 75t debiutują na IFA 2019 w Berlinie

-

Kolejne słuchawki TWS trafiają na rynek. Jabra Elite 75t wydają się naprawdę ciekawym sprzętem i z niecierpliwością wyczekuje momentu, kiedy będę mógł je przetestować. Bez wątpienia konkurencja w tym segmencie rynku staje się coraz to mocniejsza. Czym mają wyróżniać się nowe słuchawki firmy Jabra? Przyjrzyjmy się im bliżej!

Jabra Elite 75t

Nowość Jabra to tak naprawdę już czwarta generacja bezprzewodowych słuchawek dokanałowych tej firmy. Na targach IFA 2019 w Berlinie producent deklarował, że sprzęt ten został zaprojektowany tak, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości dźwięku. Same słuchawki są o aż 20% mniejsze niż Jabra Elite 65t. Na uwagę zasługuje także czas pracy na jednym ładowaniu. Same dokanałówki potrafią działać przez 7,5 godziny, a z wykorzystaniem pokrowca, który pełni także rolę banku energii nawet 28 godzin. Trzeba przyznać, że wynik ten wydaje się wręcz fenomenalny jak na słuchawki typu TWS. Miejmy nadzieję, że na zapewnieniach się nie skończy i w rzeczywistości będzie to wyglądać tak samo dobrze. Baterię naładujemy przy pomocy portu USB typu C.

Zobacz także: Sennheiser Momentum True Wireless i nic więcej do szczęścia nie potrzebuje [RECENZJA]

Jabra Elite 75T zostały wyposażone w cztery mikrofony mające zapewnić krystalicznie czyste połączenia nawet w hałaśliwym i wietrznym otoczeniu. Słuchawki posiadają certyfikat IP55, a producent gwarantuje, że do środka nie dostanie się jakikolwiek kurz czy pył. Oczywiście nie mogło zabraknąć przycisku, który pozwoli nam wybudzić Asystenta Google, Alexe czy Siri (w zależności od systemu z jakiego korzystamy).

Firma Jabra chwali się także autorską aplikacją Jabra Sound +. Aplikacja ta jest dostępna zarówno na smartfony z Androidem jak i iOS. Jabra Sound + pozwala na spersonalizowanie brzmienia muzyki dzięki korektorowi dźwięku. Tym samym każdy z użytkowników będzie mógł dostosować słuchawki pod swoje preferencje. Cena? W Europie Jabra Elite 75t będą kosztować 199 euro. Sprzedaż powinna rozpocząć się w drugiej połowie października.

Co myślicie o Jabra Elite 75t? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej