Jak będzie ładowany Samsung Galaxy Ring?

Samsung Galaxy Ring oficjalnie pokazany na MWC 2024
fot. ROOTBLOG

Nietypowe produkty często mają nietypowe akcesoria. Samsung Galaxy Ring uzupełni energię w poprzez mało zaskakujące wyglądem etui służące jako ładowarka. Czy takiego rozwiązania mogliśmy się spodziewać?

Samsung Galaxy Ring zdradza sposób ładowania

Z informacji, które wyciekły do Internetu dowiadujemy się, że najnowszy pierścionek Koreańczyków będzie posiadał etui przypominające małe (na zdjęciu widzimy białe) plastikowe pudełeczko (przypominające takie od słuchawek) z wytłoczonym logo Samsunga z przodu i wypukłą częścią znajdującą się pośrodku w celu trzymania Galaxy Ring. Akcesorium ma być tak ułożone, aby piny znajdujące się w pierścieniu mogły spokojnie je ładować.

Samsung Galaxy Ring
fot.Ice Universe

W środku znajdziemy odpowiednie miejsce, które idealnie pasuje na kształt Samsung Galaxy Ring. Takie rozwiązanie ma na celu wskazać klientom, że akcesorium jest prawidłowo umieszczone w etui ładującym. Wbrew pozorom etui nie wydaje się większym zaskoczeniem. Samsung mógłby tak skonstruować pierścień, gdzie zastosowanie mogłaby znaleźć zwykła ładowarka z kablem. Producent zastosował nieco inne rozwiązanie (prawdopodobnie podpatrzone u konkurencji np. Oura Ring). W mojej ocenie bardzo przewidywalne. Warto zaznaczyć, że Galaxy Ring miał swoją “małą premierę” na targach MWC 2024 w Barcelonie. Obecnie możemy być pewni, że producent opowie i pokaże więcej szczegółów na premierze Samsung Galaxy Unpacked 10 lipca w Paryżu. Wiele produktów, które w lipcu ujrzą światło dzienne, miało spore przecieki. Dla większości osób oficjalna premiera będzie tylko potwierdzeniem bieżących zdjęć oraz informacji. 

Źródło: 9to5google

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!