Jesteś studentem i korzystasz z Orange Flex? Odbierz darmowy pakiet 100 GB!

orange flex

To nie pierwsza tego typu promocja przygotowana przez Orange Flex. W kwietniu uczniowie, nauczyciele oraz studenci mogli odebrać pakiet aż 200 GB darmowego internetu, który miał być wykorzystany między innymi na naukę. Teraz czas na kolejną akcję promocyjną!

Darmowe 100 GB dla studentów w Orange Flex

Odebranie darmowego pakietu internetu jest niezwykle proste. Przede wszystkim musimy posiadać status studenta. Warunek ten jest konieczny i operator będzie to weryfikować, a co za tym idzie osoby, które nie są studentami nie mogą skorzystać z tej promocji. Pierwszym krokiem jest pobranie aplikacji Orange Flex lub zaktualizowanie jej do najnowszej wersji. To właśnie tam znajdziemy specjalnie przygotowany baner informujący o akcji. Wystarczy wypełnić krótki formularz, który potwierdzi status studenta, wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz dołączyć do Klubu Flex. I to wszystko. Na nasze konto automatycznie zostanie dodane 100 GB internetu.

Jesteś studentem i korzystasz z Orange Flex? Odbierz darmowy pakiet 100 GB!

Pakiet ten będzie ważny przez aż 180 dni od skorzystania z promocji. Orange chce w ten sposób dać dostęp do sieci wszystkim studentom korzystającym z oferty Orange Flex. Jak zapewne część z was doskonale wie większość uczelni w naszym kraju przynajmniej część zajęć będzie prowadzić zdalnie. Tym samym, aby uczestniczyć w wykładach czy ćwiczeniach warunkiem musimy posiadać połączenie z internetem. Bez wątpienia plusem akcji jest to, że z promocji mogą skorzystać wszyscy studenci i to niezależnie od tego, na której z uczelni studiują.

Zobacz także: Świetny klasyk Serious Sam do odebrania za darmo!

Co więcej 100 GB może odebrać każdy ze studentów, który już od jakiegoś czasu korzysta z Orange Flex jak i osoby, które dopiero zdecydują się na wybranie tej oferty. Niestety, ale operator nie ujawnił w szczegółach promocji do kiedy można wypełnić formularz, aby odebrać darmowy pakiet internetu. Tym samym jeśli jesteście studentami i korzystacie z Orange Flex to radzę jak najszybciej skorzystać z promocji!

Co myślicie o ofercie przygotowanej przez Orange Flex? Korzystacie na co dzień z oferty tego operatora? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!