Już możesz kupić słuchawki Jabra Elite 85t!

Już możesz kupić słuchawki Jabra Elite 85t!

Według mnie Jabra produkuje jedne z najlepszych słuchawek typu TWS. Ba! Sam mam model Elite 65t, które uważam, że najlepsze w swojej cenie. Firma właśnie wprowadziła do sprzedaży nową generację słuchawek, która nazywa się Elite 85t.

Jabra Elite 85t

Jabra Elite 85t to najnowsze flagowe słuchawki typu TWS od tego producenta. Czym się charakteryzują? Między innymi kompaktową konstrukcją, a także kompletnie nowym systemem aktywnej redukcji szumów z obsługą wielu poziomów wygłuszenia. Ponadto poprawiono rozmowy telefoniczne, które teraz wykorzystują 6 mikrofonów oraz odcinają dźwięki z zewnątrz takie jak szum wiatru.

Oczywiście nie zabrakło certyfikatu IPX4, a wbudowane ogniwa mają pozwolić na 5,5 godziny słuchania muzyki z włączonym ANC (bez ANC czas ten wydłużyć ma się do 7 godzin). Ponadto słuchawki (wraz z etui) możemy naładować korzystając z ładowarki bezprzewodowej w standardzie Qi. Aplikacja Sound+ pozwoli na wykorzystanie equalizera, skonfigurowanie asystenta głosowego, a także na przemapowanie przycisków znajdujących się na słuchawkach.

Warto przeczytać: Co? Słuchawki Jabra Elite 75t dostaną ANC dzięki… aktualizacji?

Jabra Elite 85t – gdzie kupić?

Jak informuje Jabra, słuchawki Elite 85t właśnie trafiły na półki polskich sklepów z elektroniką. Póki co, dostępna jest tylko jedna wersja kolorystyczna – tytanowo-czarna. Pozostałe kolory (złoto-beżowy, miedziano-czarny, czarny i szary) pojawią się jeszcze w I kwartale 2021 roku. Cena? Rekomendowana cena detaliczna to 999 złotych, co nie jest zbyt wygórowaną wartością, jednak konkurencyjne produkty – chociażby Huawei FreeBuds Pro – kosztują nieco mniej. Muszę jednak dodać, że Jabra Elite 85t znajdziemy w sklepie x-kom nieco taniej, a dokładnie za 899 złotych.

Jak się Wam podobają słuchawki Jabra Elite 85t? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!