Kangurek Kao w edycji kolekcjonerskiej będzie nawet tani i całkiem atrakcyjny

Kangurek Kao
(fot. Tate Multimedia)

Kangurek Kao to jeden z najciekawszych powrotów w branży gier komputerowych. I nie, w tym nie ma ani grama ironii, bowiem nowy Kangurek Kao rysuje się jako jedna z najlepszych gier tego typu. Jak się okazuje, będziemy mogli kupić całkiem ciekawy zestaw kolekcjonerski.

Kangurek Kao to gra dzieciństwa wielu Polaków (i nie tylko). Tytuł produkowany przez małe polskie studio stał się rozpoznawalną marką na wielu platformach. Po bardzo długiej przerwie twórcy powrócili do gry i to z przytupem. Nie spodziewaliśmy się aż tak dużo, ale niedawno opublikowane demo jasno pokazuje nam, że ta gra nas zaskoczy.

Kangurek Kao
Kangurek Kao (2022) na Fedora Linux

Kangurek Kao w wersji kolekcjonerskiej – zarówno ciekawy, jak i tani

W grę zagramy na takich platformach jak PC (a więc też Steam Deck), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One oraz Nintendo Switch. Jak się okazuje, będziemy mogli zakupić grę Kangurek Kao 2022 w wersji kolekcjonerskiej. Wersja fizyczna nazywa się Superskoczna Edycja, a w jej skład wchodzi:

  • Kolorowe, limitowane pudełko
  • Plecakoworek
  • Kolekcjonerskie naklejki
  • Magnes na lodówkę o wielkości 8 cm
  • Gra na płycie
Kangurek Kao
Zawartość edycji kolekcjonerskiej Kangurek Kao

Jak informuje serwis Tabletowo, możemy ceny spodziewać się na maksymalnym poziomie 169 złotych, czyli nie jest to tak dużo. Co ważne, mówimy tu o cenie na konsolę Nintendo. Na PlayStation i Xbox koszt ma być o 10 złotych niższy. Najtaniej natomiast ma być na PC, bowiem jest to około 138 złotych. Warto dodać, że mówimy tu o grze na płycie, co jest ostatnio wyjątkowo rzadkie.

Źródło: Informacja prasowa, Tabletowo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!