Klasyki Syberia i Syberia II do odebrania za darmo!

syberia
(fot. xblafans)

Są takie gry, które uważamy za niezwykle kultowe oraz dalej mogą dać wiele zabawy. Tak jest chociażby z niedawno opisywanym Need for Speed: Underground 2, jak i z dzisiaj wspominanym Syberia. Jak się okazuje, GOG postanowił tę grę podarować nam kompletnie za darmo!

Syberia i Syberia II za darmo w sklepie GOG

Jak się okazuje, w sklepie GOG mamy promocję, w ramach której możemy odebrać gry Syberia oraz Syberia II kompletnie za darmo. Wystarczy wejść na >>tę stronę<< i wybrać Tak, odbierz gry. Po tym obydwa tytuły zostaną przypisane do naszego konta GOG. Otrzymywane gry oferują również polską wersję językową. Promocja zakończy się za 2 dni.

syberia

GOG o grze Syberia mówi:

Kate Walker, młoda i ambitna prawniczka z Nowego Jorku, otrzymuje na pierwszy rzut oka proste zlecenie. Ma się zająć sprzedażą starej fabryki ukrytej w alpejskiej dolinie, a potem wrócić prosto do domu. Zabierając się za to zadanie, nie miała pojęcia, że wywróci ono jej życie do góry nogami.

Przejeżdżając przez Europę, od zachodu do dalekich krańców wschodniej Rosji, spotyka wiele niesamowitych postaci i miejsca pełnych zadziwiających maszyn oraz wspaniałej atmosfery. Próbując znaleźć Hansa, genialnego wynalazcę, i klucz do odkrycia tajemnicy Syberii, przemierzy zarówno ląd, jak i czas w wyprawie, która zakwestionuje to, co do tej pory ceniła, a umowa, której podpisanie miała nadzorować, zmieni jej życie.

GOG o grze Syberia II mówi:

Przemierzywszy wschodnią i zachodnią Europę w poszukiwaniu spadkobiercy, Kate Walker ostatecznie ukończyła swą długą i trudną podróż, zdobywając podpis Hansa Voralberga i doprowadzając do końca wykup fabryki maszyn. Misja ukończona? Możliwe, ale nie dla niej…

Teraz niezwykła para, młoda Kate Walker i stary, ekscentryczny Hans Voralberg, wyrusza razem w podróż, poszukując ostatniego z legendarnych syberyjskich mamutów w sercu dawno zapomnianego świata. Surrealistyczne zadanie, którego Hans podjął się kilka lat temu, zostanie ukończone, gdy razem z Kate zmierzy się z przeszkodami dużo groźniejszymi niż przedtem, wystawiając na próbę swoją odwagę i determinację. Mistyczna Syberia oczekuje ich przybycia.

Warto dodać, że w promocji są jeszcze dwie inne gry. Za jedyne 4,99 PLN możemy kupić klasyka Beyond Good & Evil, którego bardzo dobrze wspominam. Za nieco mniej, bo 3,99 PLN, dostaniemy Rayman Forever.

Beyond Good syberia

Źródło: GOG

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!