Koniec Crucible? Gra wróciła do zamkniętej bety

Koniec Crucible? Gra wróciła do zamkniętej bety

Amazon oficjalnie anulował darmową strzelankę, która po latach walki została pierwszy raz uruchomiona w maju. Niestety, nie mieliśmy szansy na zbyt długą rozgrywkę – gra wróciła ponownie do zamkniętej bety.

Co mówi na ten temat zespół?

Twórcy gry wypowiedzieli się już o całej sytuacji na blogu. Bardzo doceniają zaangażowanie graczy w ich grę, niemniej jednak uważają oni, że gra nie ma niestety zdrowej i zrównoważonej przyszłości, dlatego powraca do zamkniętej bety.

Koniec Crucible? Gra wróciła do zamkniętej bety

Co z posiadaczami Bety?

Jeśli jesteś posiadaczem zamkniętej wersji beta, nadal przez pewien czas będziesz miał dostęp do gry. Blog firmy podaje, że ma być zorganizowane ostateczne testowanie gry i świętowanie go przez społeczność. Oprócz tego do 15:00 9 listopada będziecie mogli zagrać we wszystkie tryby niestandardowe w grze. Dodatkowo, firma obiecała zwrot całych kosztów graczom, którzy cokolwiek wydali na Crucible. Uważam, że to bardzo dobra opcja, ponieważ na miejscu graczy wydających pieniądze w grze, byłabym mocno zdenerwowana gdyby nie zostały mi one zwrócone pomimo wycofaniu gry nie z mojej winy.

Koniec Crucible? Gra wróciła do zamkniętej bety

Pracownicy stracą pracę?

Otóż nie, programiści Crucible zostaną przeniesieni do innych dużych tytułów firmy. Takich jak np. New World, nadchodzącej gry MMO firmy Amazon. Jej planowana premiera przypada na wiosnę 2021 roku. Oprócz tego nadal czekamy na wydanie Pac-Man Live Studio – wersji Pac-Mana, w którą można grać bezpośrednio na Twitchu.

Co sądzicie o wycofaniu Crucible do zamkniętej bety?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!