Kot prezes potrzebuje fotela? Xiaomi ma taki produkt!

Kot prezes potrzebuje fotela? Xiaomi ma taki produkt!

Tak, dobrze przeczytaliście. Xiaomi postanowiło przysłużyć się kotom i jego właścicielom, pracując nad „fotelem prezesa” (Boss Chair for Cats). Dobrze wiadomo, że chiński producent obraca się w wielu dziedzinach rynku technologicznego, ale tego chyba nikt się nie spodziewał. Mamy na rybku drugą firmę, która oferowałaby tak szeroki wachlarz/repertuar swoich urządzeń?

Jest “niesamowite”

Ja rozumiem, że ludzie bardzo lubią zwierzątka, czasami nawet aż za bardzo. Wiem też, że dla niektórych osób w domu rządzą właśnie zwierzęta i często są nimi koty. To dziwne, aczkolwiek co kto lubi. Czyżby któraś z ważniejszych postaci w Xiaomi była kociarzem?

Zdecydowano się na nawiązanie współpracy z firmą, która pokazała nowoczesny fotel dla kota na Youpin. Nazwa fotela, w postaci „fotel prezesa” to dosłowne tłumaczenie z Chińskiego, więc ma prawo brzmieć dość „oryginalnie”.

Xiaomi fotel prezesa

Prawdziwymi twórcami i producentami fotela jest firma Hangzhou Pet Products Co. Limited. Jak można się domyślać, Chiński gigant to raczej jest po to, żeby zgadzało się zainteresowanie. Wyszli z inicjatywą pokazania światu minimalistycznego, ale zgrabnego, nowoczesnego fotela, przeznaczonego dla kotów. Wykonane jest z ABSu z wewnętrzną podszewką z włókna. Komu jak komu, ale kotom powinno się takie coś spodobać.

Na zdjęciach można zauważyć owalny kształt, który ma wymiary 40.8 x 38.6 x 37.1 cm. Do jego zalet poza wyglądem i wykonaniem, ma należeć możliwość obrotu o całe 360 stopni. Już nie tylko my będziemy mogli się kręcić na swoich fotelach, ale również i koty. Chyba, że na to nie wpadną.

Kot prezes potrzebuje fotela? Xiaomi ma taki produkt!

Na ten moment, dostępna jest jedynie wersja biała, która może się średnio podobać. Nie wiadomo także, kiedy i czy w ogóle pojawi się wydanie europejskie. Obecnie jest ono dostępne tylko w chinach, co raczej nie dziwi nikogo. Chińczycy mają dosłownie bzika na punkcie zwierząt, więc jeśli tam produkt się przyjmie, to może wtedy zdecydują się na podboje świata.

Zobacz też: Xiaomi Yeelight prezentuje lampkę nocną z podkładką ładującą telefon

Mimo wszystko jako umiarkowany zwolennik takich „gadżetów”, nie wróżę zbytnio sukcesu, ale jak wiadomo, mogę się mylić. W Chinach chyba wszystko jest możliwe. Może będę zmuszony cofnąć swoje słowa?

Kot prezes potrzebuje fotela? Xiaomi ma taki produkt!

Jak myślicie, takie cuda mają szansę powodzenia gdziekolwiek poza Chinami?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!