Lei Jun: warto czekać na Xiaomi Mi MIX 4

Xiaomi Mi MIX 4

Ostatnio dzieje się dość sporo u Xiaomi. Co rusz plotki o serii Mi CC9, które zdają się pojawiać na każdym kroku. Głośno było, bądź nadal jest o Mi 9T, który niedawno debiutował na rynku. Każda seria otrzymuje flagowe modele, a gdzie zawieruszył się Xiaomi Mi MIX 4? Wydaje się, że jest nieco zapomnianym telefonem, na którego pewnie wielu czeka. Jednak chiński producent wcale nie zapomniał o swojej serii – tylko każde nam poczekać.

Xiaomi Mi MIX 4 jeszcze w tym roku?

W eterze cisza, zatem naprawdę mało co wiemy o tym smartfonie. Ciężko jest teraz snuć jakieś porównania, wysuwać wnioski czy hipotezy, jeśli nie mamy się czym podeprzeć. Jeśli jednak patrząc przez pryzmat wydawanych poprzedników, to można strzelać w datę premiery. Październik. Jest to tylko wersja przewidywana, która może okazać się kompletnie błędna. Nie ma co kodować jej w głowie, jako ostatecznej daty. Wszystkie modele pojawiały się w III bądź IV kwartale, co daje do myślenia.

Chińczycy lubią Weibo, więc zapewne nie zdziwi was fakt, że CEO Xiaomi, Lei Jun, dodał tam coś od siebie. Zdecydował się on na skomentowanie jednego z postów, który postanowił wrzucić inny użytkownik tej platformy. CEO nawołuje do zaufania mu i twierdzi, że warto będzie czekać na Xiaomi Mi MIX 4. Komentarz niby nie wnosi nic ciekawego do dyskusji, jednak wywołuje jakieś zamieszanie.

Xiaomi Mi MIX 4

Po takich słowach, padają różne domysły. Dla niektórych jasne jest, że telefon będzie napakowany nowymi rozwiązaniami, które do tej pory nie były nam znane. Oczekiwałbym raczej dosłownie “mixu” nowości i sprawdzonych rozwiązań. Zapewne część rozwiązań będzie tymi najnowszymi – w końcu to jedna z najważniejszych serii dla marki. Z drugiej strony poprzednie modele nie rozwijały się w aż tak spektakularny sposób, więc co, zostajemy przy rozsuwanym module? Daleko mi do szerzenia informacji, że będzie to składany smartfon, a takie w sieci się pojawiają. Znając Xiaomi, nie będzie tym razem efektu zwalającego z nóg.

Zobacz też: Xiaomi Mi Band 4 – spis ofert

Seria Mi MIX zaczęła z wysokiego “c” i jest jedną z najważniejszych w portfolio firmy. Jest to w pewnym sensie wszystko co najlepsze może zaproponować nam producent. Poczekajmy a zobaczymy, jak wyjdzie połączenie stylu i nowoczesności przy obecnie panujących trendach.

Kto czeka na Xiaomi Mi MIX 4? Dajcie znać, jak jesteście zwolennikami tej serii.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!