Lenovo K11 Power na horyzoncie. Najprawdopodobniej smartfon tym niczym nas nie zaskoczy

Lenovo K11 Power na horyzoncie. Najprawdopodobniej smartfon tym niczym nas nie zaskoczy

Pamiętacie jeszcze Motorolę Moto G8 Power Lite? Smartfon ten zadebiutował na rynku globalnym w kwietniu tego roku. I wszystko wskazuje na to, że doczekamy się premiery Lenovo K11 Power, który będzie dokładnie tym samym co wspomniany wcześniej sprzęt Motoroli, a jedyną różnicą będzie sama nazwa.

Lenovo K11 Power

W zależności od rynku Motorola Moto G8 Power Lite otrzymała nazwę kodową XT2055-1, XT2055-2 oraz XT2055-4. Teraz w tajwańskim NTBC (Krajowej Komisji Radiofonii i Telewizji) pojawiło się urządzenie o nazwie kodowej XT2055-3. Co ciekawe nie jest jest to smartfon Motoroli, a Lenovo. Oczywiście powiązania pomiędzy tymi firmami są znane od dłuższego czasu i tak naprawdę nie powinno nas takie rozwiązanie dziwić. W pierwszej kolejności nadchodząca nowość może pojawić się w samej Tajlandii, a następnie trafią na rynki, na których nie pojawiła się Motorola Moto G8 Power Lite.

Lenovo K11 Power na horyzoncie. Najprawdopodobniej smartfon tym niczym nas nie zaskoczy

Z racji tego, że Lenovo K11 Power nie będzie niczym różnić się od urządzenia Motoroli możemy być pewni jego specyfikacji. Sprzęt ten otrzyma wyświetlacz IPS o przekątnej 6,5 cala i rozdzielczości HD+ (1600 x 720 pikseli). W górnej części znajdzie się niewielkie wcięcie skrywające pojedynczy aparat 8 Mpix o świetle f/2.0 do zdjęć typu selfie. Za wydajność odpowiedzialny będzie MediaTek Helio P35, a co za tym idzie Lenovo K11 Power raczej będzie czymś, co ma podbić serca fanów tańszych rozwiązań. Nie zabraknie także 4 GB RAM-u oraz 64 GB pamięci na pliki użytkownika.

Zobacz także: Honor 30 Lite to nowy średniak z procesorem Dimensity 800 i wyświetlaczem 90 Hz!

Na pleckach natomiast umiejscowiono trzy aparaty. Głównym jest matryca 16 Mpix o świetle f/2.0, a dodatkowymi obiektyw makro 2 Mpix oraz obiektyw 2 Mpix odpowiedzialny za wykrywanie głębi w trybie portretowym. Z tyłu urządzenia umiejscowiono także czytnik linii papilarnych oraz pojedynczy głośnik. Całość działa dzięki baterii o pojemności 5000 mAh wspierającej szybkie ładowanie o mocy 10 W.

Na zdjęciu głównym znajduje się Motorola Moto G8 Power Lite.

Co myślicie o takiej specyfikacji Lenovo K11 Power? Czekacie na premierę tego urządzenia? A może korzystacie z Motoroli Moto G8 Power Lite? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!