Strona główna Aktualności Lenovo Z5 Pro sprzedaje się świetnie

Lenovo Z5 Pro sprzedaje się świetnie

-

Dzień 11 listopada i jego okolice to czas, gdzie w Chinach są największe promocje. Teraz, gdy ten dzień już za nami, można przejść do małych podsumowań. W tym okresie sprzedaje się masa telefonów, a świetnym przykładem jest Lenovo Z5 Pro. Prezentuje on świetny stosunek ceny do jakości, więc wyniki sprzedaży nie mogą dziwić. Potrzebował do tego zaledwie sekundy.

Sprzedaż w mgnieniu oka

Wyniki mogą być zachwycające, imponujące, zapierające dech w piersi. Jak w takim wypadku nazwać sprzedaż Lenovo Z5 Pro, którego wyprzedał się w sekundę, a liczba rezerwacji przekroczyła 500 000 sztuk. Czy takie liczby nie robią wrażania? Można nie lubić tej marki, jednak trzeba przyznać, że wysoko zawiesili poprzeczkę.Lenovo Z5 Pro

Model ten można już nazwać sukcesem. Liczby mówią swoje, więc nie dziwi też fakt, że sprzedaż jest zdecydowanie lepsza niż rok temu. Do tego pierwsze miejsce pod względem sprzedaży tego dnia należy… do Lenovo. Tuż za nim uplasowała Nokia. Widać, że 11 listopada będzie dla nich dniem wartym zapamiętania, bo ciężko będzie o powtórzenie sukcesu. Chociaż kto wie? Wczesne godziny sprzedaży – bo tego dotyczą te wyniki – przynoszą sukcesy.

Wcześniej można było usłyszeć, że zależność od wczesnych godzin sprzedaży zauważył już Huawei w przypadku Mate 20. Tym razem dotyczy to Lenovo i jego Z5 Pro. Jako ciekawostkę można przyjąć, że Honor Magic 2 nie może pochwalić się dobrą sprzedażą, ponieważ nie jest wymieniany w czołówce. Czyżby rynek nie chciał go dopuścić do głosu?Lenovo Z5 Pro

Jak myślicie, co przyciągnęło w największym stopniu klientów? Dla przypomnienia, oferuje on nam rozsuwaną budowę, 6.4 calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości FullHD+. Poza pierwszym, raczej nic nowego. Może jest to wypełnienie przedniego panelu ekranem na poziomie 95 %? Dodajmy do tego skaner linii papilarnych pod ekranem, dźwięk stereo, Snapdragona 710, 6 GB RAMu czy podwójny aparat. Pojedynczo może i nie robi to wrażenia, jednak, jeśli połączy się to w całość za cenę 1100/1260 PLN, to jest efekt WOW.

Która cecha Lenovo Z5 Pro najbardziej wpłynęła na taką sprzedaż?

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej