LG otworzyło swój kolejny Brand Store!

LG otworzyło swój kolejny Brand Store!

Właśnie dzisiaj, 8 października, LG otworzyło swój drugi Brand Store w Polsce. Tym razem padło na wrocławskie centrum handlowe Magnolia Park. To właśnie tam możemy zapoznać się z najnowszymi, najatrakcyjniejszymi urządzeniami tego producenta. Przygotowano także różne promocje na start, by przyciągnąć naszą uwagę!

LG Brand Store w Magnolia Park

Dzisiaj, 8 października 2020 r., firma LG otworzyła kolejny, już drugi Brand Store w naszym kraju. Kolejny sklep firmowy tej marki pojawił się na parterze wrocławskiej galerii handlowej Magnolia Park przy ulicy Legnickiej 58. W tym sklepie znajdziemy praktycznie każdy możliwy sprzęt, jaki może nas zainteresować. Fachowa obsługa przedstawi nam szczegółowo każdy dostępny tam produkt. Znajdziemy tam nie tylko smartfony, ale także sprzęty RTV i AGD tej marki, laptopy, a nawet fotowoltaikę.

LG Brand Store

We wrocławskim LG Brand Store znajdziemy wszystkie produkty z prestiżowej serii SIGNATURE, a więc telewizory OLED 8K w rozmiarach 77 i 88 cali, pralkę, lodówkę oraz winiarkę.

LG Brand Store

Na potencjalnych nabywców czekają tam telewizory z technologią OLED oraz NanoCell, lodówki (nawet te z innowacyjnym panelem InstaView czy systemem Door-in-Door), a także pralki i pralko-suszarki. Możemy tam szczegółowo zapoznać się z najciekawszymi urządzeniami tej marki z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Na wystawie znajdzie się także jeden z najciekawszych smartfonów – LG Wing. Będzie on tam czekał na nas w dwóch wersjach kolorystycznych: Aurora Gray oraz Illusion Sky.

Warto przeczytać: Cena LG WING jest już znana. Jest drogo, ale nie kosmicznie drogo

LG z okazji otwarcia swoje drugiego Brand Store w Polsce przygotowało specjalne promocje. W tymże salonie do końca roku trwa akcja promocyjna, czyli bezpłatny transport, wniesienie oraz montaż sprzętu w naszym domu na terenie całego kraju. Do 31 października tego roku, pierwszych stu klientów, którzy zakupią urządzenia za minimum 3000 zł, otrzyma specjalny prezent. Są to słuchawki bezprzewodowe LG Tone Free HBS-FN4, których cena wynosi 449 zł. To całkiem ciekawe promocje, szczególnie, że wspomniany darmowy transport obowiązuje na terenie całego kraju. Jeśli chodzi o metody płatności, tradycyjnie możemy skorzystać z opcji płacenia gotówką, kartą, a także przelewem bankowym. Oprócz tego, możemy skorzystać z rat 10x 0% w bankach Santander oraz Credit Agricole.

Są tutaj wśród nas Wrocławianie? Zamierzacie odwiedzić nowy LG Brand Store?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!