Logitech Lift to nowa pionowa mysz tego producenta

Logitech Lift 1
Logitech Lift (fot. Logitech)

Myszki ergonomiczne, często występujące jako pionowe, to coraz częściej spotykane urządzenia. Logitech Lift to nowa mysz tego typu, którą producent właśnie wprowadził na rynek.

Logitech Lift – dla tych, co potrzebują dobrą, ergonomiczną mysz

Myszki pionowe nie są jakieś jeszcze powszechne, jednak są coraz częściej wybierane. Są one kupowane zwłaszcza przez tych, u których zwykła mysz wywołuje ból nadgarstka. Dlatego też i Logitech chce nieco ugryźć ten rynek. Już mamy flagową Logitech Vertical, teraz czas przyszedł na nieco niższą półkę (spokojnie, cena nadal jest niemała).

Logitech Lift (fot. Logitech)
Logitech Lift (fot. Logitech)

Logitech Lift ma dwie przewagi nad Vertical – przede wszystkim jest tańsza oraz może być wykorzystywana przez osoby leworęczne. Ułożenie dłoni na Lifcie jest pod kątem 57 stopni, co jest całkiem dobrym wyborem. Mysz jest też nieco mniejsza, więc spokojnie może być wykorzystywana przez osoby z małymi i średniej wielkości dłońmi. Logitech Lift nie ma aż takiego premium designu jak Vertical, jednakże nadal wpasowuje się w wygląd urządzeń Logi.

Logitech Lift jest kompatybilna z technologią Logitech Flow. Pozwala także na dokładnie przewijanie, a także określanie własnych skrótów. Mysz wykorzystuje dwie różne technologie komunikacji bezprzewodowej. Możemy wykorzystać albo Bluetooth, albo odbiornik Logi Bolt. I co ważne, jest on dołączony do zestawu (droższe urządzenia Logitech nie oferują go w zestawie…). Myszka zasilana jest pojedynczą baterią AA, a ta dołączona do pudełka ma wystarczyć nawet na 2 lata. Z perspektywy użytkownika Logitech od kilku lat – wolę mieć oddzielną baterię niż taką wbudowaną.

Logitech Lift 1
Logitech Lift (fot. Logitech)

Logitech Lift – cena

Logitech Lift jest dostępna w kolorach grafitowym, białawym oraz różowym. W oficjalnym sklepie producenta produkt wyceniono na 349 złotych. Studenci natomiast mogą skorzystać ze zniżki, o której pisaliśmy >>tutaj<<.

Źródło: Logitech

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!