Logitech MX Anywhere 3 zaprezentowany. To nowa flagowa myszka do Twojego laptopa

mx anywhere 3

Przez ostatni rok niezwykle polubiłem się z marką Logitech i to tak bardzo, że korzystałem z ich kilku sprzętów finalnie pozostając przy MX Keys oraz M720 Triathlon. Jak się okazuje, właśnie odbyła się premiera jednej z ich flagowych myszek – MX Anywhere 3.

Przyznam szczerze, że jak teraz o tym myślę, to faktycznie mogę określić siebie jako małego fana Logitech. Choć nieco wcześniej miałem do czynienia z marką (za sprawą jednej z flagowych klawiatur oraz myszki Performance MX), tak takie świadome wybieranie Logitecha zaczęło się od myszki M720 Triathlon. Od razu po zakupie wręcz uzależniłem się od tego gryzonia i korzystam z niego do dzisiaj. Miesiąc później zdecydowałem się na zakup klawiatury K375s, którą nie tak dawno temu zamieniłem na MX Keys.

Warto przeczytać: Logitech M720 Triathlon, czyli flagowa myszka żyjąca w cieniu serii MX Anywhere i MX Master [RECENZJA]

Logitech MX Anywhere 3

MX Anywhere to flagowa, bezprzewodowa mysz Logitech dopasowana do korzystania razem z laptopami. Dzięki swoim właściwościom pozwala na wygodne użytkowanie na przeróżnych powierzchniach, nawet na łóżku czy szklanym stoliku. MX Anywhere 3 to już kolejna odsłona tejże myszki zastępująca całkiem udany model 2S, z którym również miałem do czynienia.

MX Anywhere 3 występuje aż w 3 kolorach – jasnoszarym, grafitowym oraz różowym. Pomimo niewielkich rozmiarów gryzonia, na pokładzie znajdziemy 6 przycisków oraz elektromagnetyczną rolkę Magspeed wykonaną ze stali (w przeciwieństwie do poprzednika – jest klikalna!). Pozwala ona na bezgłośne przewijanie oraz automatycznie przechodzenie w tryb swobodny – standardowo przewijanie jest skokowe.

Logitech MX Anywhere 3 zaprezentowany. To nowa flagowa myszka do Twojego laptopa
Mysz MX Anywhere 3

Mysz zasila ogniwo o pojemności 500 mAh, które ma zapewnić nawet 70 dni pracy. Co ciekawe, zaledwie 1 minuta ładowania ma dać kolejne 3 godziny korzystania. Baterię ładujemy za pomocą przewodu USB-C, a mysz możemy połączyć z komputerem dzięki Bluetooth oraz Logitech Unifying. Sensor natomiast cechuje się nominalną rozdzielczością 1000 DPI. Oczywiście MX Anywhere 3, podobnie jak MX Master 3 czy M720 Triathlon, obsługuje do 3 urządzeń jednocześnie, pozwala na swobodne przechodzenie między komputerami, a także współpracuje z aplikacją Logitech Options. MX Anywhere 3 zadziała na systemach Windows, macOS, Linux, Android, Chrome OS oraz iPadOS. Logitech wypuścił również model MX Anywhere 3 for Mac, która dedykowana jest użytkownikom komputerów z logo Apple.

mx anywhere
Mysz MX Anywhere 3

Mysz już trafiła do przedsprzedaży gdzie kosztuje 399 złotych, czyli tyle samo co MX Anywhere 2S podczas swojej premiery. Cena wygląda na dosyć wysoką, jednak korzystając ze zniżki studenckiej (o której pisałem >>tutaj<<) możemy ją obniżyć do około 299 złotych. Po obniżce koszt nie jest zbyt duży jak na flagową mysz z takimi możliwościami.

Kliknij >>tutaj<< aby zamówić mysz Logitech MX Anywhere 3.

Co myślicie o myszce MX Anywhere 3? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!