Strona główna Aktualności Data premiery Meizu 16s potwierdzona. Smartfon zadebiutuje za tydzień!

Data premiery Meizu 16s potwierdzona. Smartfon zadebiutuje za tydzień!

-

O Meizu 16s wiemy już całkiem sporo, mimo iż oficjalnej premiery jeszcze nie było. Dzisiaj z grona niewiadomych wyłamała się też data tego wydarzenia. Okazuje się, że premiera jest bliżej niż myślimy, bo fani będą czekać mniej niż tydzień!

Meizu 16s zadebiutuje na świecie 23 kwietnia

Dobrą informacją podzielił się z nami już z rana pan Eduardo Liu, jeden z pracowników Meizu.

#孤单旅行 meizu 16s is coming. We will launch it on 23rd April.

Opublikowany przez Eduardo Liu Środa, 17 kwietnia 2019

 

Okazuje się, że polski oddział Meizu „nie śpi” i również poinformował o zbliżającym się wydarzeniu. 23 kwietnia odbędzie się globalna premiera, a data polskiej zostanie ujawniona dopiero po tym. Osobiście czekam na to wydarzenie, gdyż telefon zapowiada się bardzo ciekawie. Również muszę pogratulować mojemu koledze z redakcji, Kamilowi, który poprawnie przewidział datę premiery.

23.04 – Meizu 16s

Opublikowany przez MEIZU Polska Środa, 17 kwietnia 2019

Co już wiemy o Meizu 16s?

O samym telefonie wiemy już całkiem sporo, dlatego postaram się przytoczyć najważniejsze informacje. Przykrą wiadomością jest, że najprawdopodobniej nie będzie on posiadał złącza słuchawkowego jack 3.5 mm, gdyż chiński producent wprowadził właśnie do swojego sklepu przejściówkę z USB typu C z przetwornikiem. Z drugiej strony ta informacja jest sprzeczna z renderami, które pojawiły się w sieci trzy tygodnie temu, gdzie widać zarys jacka dlatego myślę, że jest jeszcze płomyk nadziei.

Meizu 16s

Poznaliśmy również prawdopodobny wygląd Meizu 16s. Trochę szkoda, że firma odchodzi od swojego oryginalnego stylu, ale myślę, że charakterystyczna bryła telefonu zostanie zachowana. Główną różnicą jest aparat przesunięty w lewy górny róg.

Zobacz też inne wpisy o Meizu 16s:

meizu 16s

Przód telefonu zapowiada się znacznie lepiej. Według przecieków, które dotychczas pojawiły się w sieci, będziemy mieli do czynienia z prawie bezramkowym wyświetlaczem. Bez notcha, bez dziurki, bez ogromnych ramek, czyli to, co tygryski lubią najbardziej.

Czekacie na premierę Meizu 16s? Jakiej ceny spodziewacie się w Polsce?

ŹródłoMeizu Polska
Mariusz Hybiakhttps://rootblog.pl/author/m-hybiak/
Introwertyk. Uczeń liceum ogólnokształcącego na profilu mat-fiz. W przyszłości chciałby zdobyć zawód związany z informatyką, jego zainteresowaniem.

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej