Metro: Last Light Redux zupełnie za darmo!

Metro: Last Light Redux

Myśleliście, że czas prezentów się już skończył? Nic bardziej mylnego! Sklep GOG przygotował dla nas świetną promocję. Za całe 0 zł możemy otrzymać na stałe świetną grę, Metro: Last Light Redux. Oprócz tego, czekają na nas obniżki na wiele innych tytułów.

Odbierz tę grę za darmo już teraz!

Sklep GOG ma dla nas niespodziankę, mianowicie grę Metro: Last Light Redux za darmo. Jest to świetny klasyk chyba dobrze znany wszystkim graczom. Jeśli jeszcze nie macie kupionego tego tytułu, to świetna okazja, by móc zagrać w tę grę. Tym bardziej, jeśli ostatnio odebraliście Metro: 2033 Redux na Epic Games, również za darmo. Akcja tej gry dzieje się rok po wydarzeniach z Metro: 2033. Dalej możemy brać czynny udział w historii Artema, głównego bohatera w tym postapokaliptycznym świecie.

Warto przeczytać: Nie minął jeszcze miesiąc od premiery, a ptaszki ćwierkają o DLC

Oczywiście, jako iż jest to wersja Redux, mamy tu do czynienia z o wiele lepszym silnikiem graficznym, co poprawia wrażenia wizualne. Ta gra wygląda naprawdę nieźle dzięki temu. Jak wspomniałem, to jednak nie jest koniec. Na stronie sklepu GOG mamy też promocje na wiele innych tytułów. Wśród nich znajdziemy np. Wiedźmina 2: Zabójców Królów w edycji rozszerzonej za zaledwie 5.99 zł. Fallout 3: Game of the Year Edition czeka na nas już za 34.19 zł, zaś za Silent Hill 4: The Room przyjdzie nam zapłacić 30.59 zł. Mamy więc okazję wzbogacić swoją kolekcję o różne ciekawe tytuły za małe pieniądze. Jeśli zostały Wam jeszcze jakieś oszczędności, to koniecznie sprawdźcie ofertę tego sklepu!

Ja już odebrałem swoją kopię gry Metro: Last Light Redux, a Wy?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!