Mi 11 Pro dostanie naprawdę szybkie ładowanie… choć nie jest to 120W

Mi 10 Ultra

Xiaomi pokazało model Mi 11 już jakiś czas temu. Wiemy jednak, że to dopiero przedsmak serii Mi 11. Wkrótce do rodziny ma dołączyć model Mi 11 Pro, który został najprawdopodobniej dostrzeżony na stronie chińskiego urzędu 3C. Dzięki temu poznaliśmy fragmenty specyfikacji.

Xiaomi certyfikuje jednego z nadchodzących flagowców

Wyciek, który ukazał się na Weibo ujawnił nam moc ładowarki, jaka znajdzie się w pudełku kolejnego flagowca Xiaomi (miejmy nadzieję, że będzie w zestawie). Jest to 67 watów. Liczba jest wysoka, choć nie jest to żaden rekord w świecie smartfonów. Podobny zasilacz znalazł się chociażby w średniopółkowcu od realme. Stąd moje przypuszczenia, że certyfikowanym smartfonem jest Xiaomi Mi 11 Pro, a nie na przykład Xiaomi Mi 11 Ultra. W końcu w jego poprzedniku znalazło się aż 120 watowe ładowanie przewodowe.

Zobacz też: Xiaomi wybroniło się w amerykańskim sądzie. Usunięto ograniczenie

Mi 11 Pro dostanie naprawdę szybkie ładowanie... choć nie jest to 120W

Certyfikacja oznacza, że Xiaomi Mi 11 Pro jest coraz bliżej swojej chińskiej premiery. Według niektórych doniesień mogłaby się ona odbyć jeszcze w marcu. Nie jest to jednak pewna informacja i być może na nowy telefon Xiaomi będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Podobnie jak na Mi 11 Ultra, który również był tematem newsów na naszym portalu.

Czekacie na Mi 11 Pro czy może to, co oferuje podstawowy model Xiaomi Mi 11 jest dla Was w zupełności wystarczające? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!