Microsoft przypadkiem ujawniło informację o aktualizacji notatnika

Microsoft przypadkiem ujawniło informację o aktualizacji notatnika

Na Twitterze pojawił się krótki wpis jednego z pracownika Microsoftu opatrzony bardzo ciekawym zdjęciem. Wynika z niego, że niedługo notatnik dostanie ciekawą aktualizację.

Pomyłka

Wszystko wskazuje na to, że w wyniku pomyłki jednego z pracowników, w sieci pojawiła się nie tylko informacja o planowanych zmianach w notatniku, ale także zdjęcie poglądowe. Tweet bardzo szybko zniknął z sieci społecznościowej, ale jak wiemy, w internecie nic nie ginie, szczególnie gdy za publikacja stoi Microsoft. Informacja ta zapewne miała się oficjalnie pojawić w najbliższym czasie, biorąc pod uwagę, że sam wpis miał formę informacyjną. Czego się z niego dowiedzieliśmy?

Microsoft przypadkiem ujawniło informację o aktualizacji notatnika
Źródło: Microsoft

Tylko dla Windowsa 11

Stary dobry notatnik towarzyszy systemowi Windows w zasadzie od samego początku. W ostatnich latach stracił swoja popularność, ale nowa aktualizacja może zmienić tę sytuację. Do tej pory jeden plik równał się jednej karcie, ale zmiana ma wprowadzić możliwość tworzenia kilku kart w jednym pliku notatnika. Opcja ta ma być dostępna jednak wyłącznie dla systemu Windows 11. Nie poznaliśmy żadnej konkretnej daty jej wprowadzenia, ale sugerując się pojawieniem przedwczesnego tweeta, może to być już całkiem niebawem.

Źródło: theverge.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!