Model HMD Skyline nieoficjalnie potwierdził swój procesor

Model HMD Skyline nieoficjalnie potwierdził swój procesor
Fot.Gizmochina.com

Im bliżej premiery konkretnego produktu, tym więcej informacji pojawia się w Internecie. Obecnie rynek przygotowuje się na nowe urządzenie, które miałoby być następcą telefonu Nokia Lumia. Tym razem produkcją zajmie się firma HMD. Poznaliśmy szczegóły dotyczące procesora.

Lumia powróci w wydaniu smartfona HMD Skyline

Nowe przecieki pochodzące z bazy Geekbench potwierdzają, że urządzenie będzie pracować pod kontrolą procesora Snapdragon 7s Gen 2. Nie mamy tu większego zaskoczenia, ponieważ już wcześniej przypuszczano dokładnie ten SoC. Musimy również zaznaczyć, że internetowe plotki “okrzyknęły” smartfona nazwą Skyline. W tle pojawia się również nazwa Tomcat. Podejrzewam, że HMD raczej zostanie przy nazwie Skyline. Z informacji, które znajdziemy w bazie Geekbench dowiadujemy się również, że Skyline będzie wspierany przez 8 GB pamięci RAM.

Model HMD Skyline nieoficjalnie potwierdził swój procesor
HMD Skyline

Na powyższym zdjęciu widzimy również, że urządzenie dla 1 rdzeniowego układu osiągnął wynik 1027 punktów. W przypadku wielu rdzeni mowa o 2857 punktach. Urządzenie będzie plasować się raczej na półkę super średniaka. Nie spodziewałbym się obecnie produkcji urządzeń z wysokiego C. Wśród niektórych producentów panuje moda na walkę w segmencie średniaków. Walka z wiatrakami często się kompletnie nie opłaca co pokazuje nam firma Infinix, która dość dobrze odnajduje się na rynku prezentując całkiem niezły stosunek jakości do ceny. Wracając do smartfona HMD Skyline warto zerknąć na specyfikację. O niej pisałem już jakiś czas temu i jest ona jeszcze nieoficjalna. Wraz z modelem Skyline mają zadebiutować także inne smartfony. Wśród nich mówi się o telefonie HMD Nighthawk. Miałaby to być tańsza wersja.

Źródło: Gsmarena  

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!