Motorola Moto Z5 trafi na rynek z baterią o pojemności 5000 mAh

moto z4 play 1

Targi Mobile World Congress 2020 odbywające się pod koniec lutego w Barcelonie przyniosą nam cały ogrom nowości. Wśród nich mamy znaleźć przynajmniej cztery smartfony Motoroli. Czyżbyśmy zobaczyli także model Moto Z5?

Motorola Moto Z5

Konferencja Motoroli jest zaplanowana na 23 lutego tego roku. Producent, przynajmniej według plotek, ma zaprezentować światu przynajmniej cztery nowe smartfony. Wśród nich znajdziemy modele oznaczone jako Moto G8, Moto G8 Play, flagowy Moto G8 Edge+ oraz sprzęt wyposażony w rysik mający być średniakiem podbijającym serca fanów. Teraz jednak w bazie danych FCC pojawił się smartfon o nazwie kodowej XT2055-1. I wszystko wskazuje na to, że modelem tym jest właśnie wspomniany wcześniej Moto Z5. Najprawdopodobniej będzie to piąta z nadchodzących nowości Motoroli.

Motorola Moto Z5 trafi na rynek z baterią o pojemności 5000 mAh

Niestety, ale certyfikacja FCC nie zdradza nam szczegółów dotyczących specyfikacji. Jedyną rzeczą, której możemy być pewni to to, że smartfon ten otrzyma baterię o pojemności 5000 mAh. Co za tym idzie czas pracy na jednym ładowaniu powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jednocześnie możemy spodziewać się, że Moto Z5 będzie kolejnym średniakiem z Qualcomm Snapdragonem z serii 7XX oraz minimum 6 GB RAM-u. Ostatnie tygodnie czy miesiące przyniosły nam cały ogrom tego typu smartfonów i sami użytkownicy pokochali te urządzenia.

Zobacz także: Nierówności na ekranie Motoroli RAZR są czymś normalnym. Producent radzi jak dbać o urządzenie

Oczywiście w tym roku Motorola będzie chciała zmierzyć się z konkurencją także w segmencie flagowców, ale prawdę mówiąc firma ta znana jest właśnie ze swoich średniopółkowych smartfonów. Czy Motorola Moto Z5 zdobędzie większą popularność? Czas pokaże. Już niedługo w sieci powinno pojawić się więcej informacji na temat specyfikacji tego urządzenia. Oczywiście na targach Mobile World Congress 2020 w Barcelonie także my się pojawimy, a co za tym idzie możecie liczyć na relację z premiery z pierwszej ręki!

Na zdjęciu głównym znajduje się Motorola Moto Z4.

Co myślicie o smartfonach Motoroli? Czego oczekujecie po modelu Moto Z5? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!