Motorola RAZR może zadebiutować w nowej wersji kolorystycznej

Motorola RAZR może zadebiutować w nowej wersji kolorystycznej

Motorola RAZR dopiero pojawiła się w Polsce. Ten składak może zapoczątkować nowy trend na rynku mobilnym, ale ciężko powiedzieć czy ktoś inny niż Samsung będzie chciał zaprezentować światu tego typu urządzenie. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo możemy zobaczyć nowy kolor składanego smartfona Motoroli!

Złota Motorola RAZR wygląda naprawdę świetnie

Rendery zostały opublikowane przez Evana Blassa, który znany jest z tego, że najczęściej nawet na długi czas przed oficjalną premierą urządzenia ma dostęp do grafik, które praktycznie zawsze pokrywają się z rzeczywistością. Do tej pory Motorola pokazała światu swojego składaka jedynie w czarnej wersji kolorystycznej. Muszę jednak przyznać, że złoty wariant jeszcze bardziej przypada mi do gustu. Bez wątpienia Motorola RAZR sama w sobie wyróżnia się z tłumu, a dodanie niecodziennego koloru jedynie potęguje ten efekt.

Motorola RAZR może zadebiutować w nowej wersji kolorystycznej

Ciężko jednak powiedzieć czy złoty wariant faktycznie pojawi się w Motoroli RAZR czy jednak w nadchodzącej wielkimi krokami wersji z modemem 5G. Możliwe, że producent będzie chciał w ten sposób odróżnić dwa niesamowicie podobne do siebie urządzenia. Jeśli faktycznie tak by się stało to premiera złotego wariantu powinna odbyć się jeszcze w tym kwartale. Warto jednak pamiętać o tym, że Snapdragon 710, wykorzystany w zaprezentowanej niedawno standardowej wersji Motoroli RAZR, nie wspiera modemu 5G. Tym samym Motorola musi postawić najprawdopodobniej na Snapdragona 765G, a to bez wątpienia przełoży się także na wzrost ceny.

Zobacz także: Nierówności na ekranie Motoroli RAZR są czymś normalnym. Producent radzi jak dbać o urządzenie

Czy Motorola RAZR w wersji złotej zdobędzie popularność? Myślę, że z tym może być ciężko. Składane smartfony nadal są niesamowicie drogie z powodu technologii produkcji elastycznych wyświetlaczy. Tym samym dla większości użytkowników będzie to pewnego rodzaju ciekawostka, a popularność takich urządzeń może wzrosnąć dopiero wtedy, gdy te staną się tańsze. Niemniej jednak sam za Motorolę RAZR trzymam mocno kciuki!

Co myślicie o złotym wariancie Motoroli RAZR? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!