Wiemy kiedy Motorola RAZR trafi do Polski!

Wiemy kiedy Motorola RAZR trafi do Polski!

Nowa Motorola RAZR wyszła i zrobiła niemałe poruszenie na rynku. Wśród wielu osób wywołała nostalgię i widziałem wiele komentarzy odnośnie chęci zakupu jej. Mimo nie najmocniejszej specyfikacji, znalazłaby ona swoich odbiorców w naszym kraju. Teraz już wiemy kiedy i gdzie będziemy mogli nabyć ten telefon w Polsce!

Motorola RAZR niestety będzie dostępna w Polsce tylko u jednego operatora…

Przy premierze dowiedzieliśmy się, że telefon ten trafi do Europy na początku 2020 roku. Różne źródła podawały, że wtedy trafi także do nas i informacja ta została potwierdzona przez rzecznika sieci Orange. Wojciech Jabczyński poinformował, że Motorola RAZR trafi do oferty tej sieci już w styczniu przyszłego roku. Będzie ona póki co dostępna na wyłączność, co jest w pełni zrozumiałym ruchem. Żadna inna sieć jeszcze nie wspiera standardu eSIM, a do nowej Motoroli nie wsadzimy standardowej, fizycznej karty SIM.

Co z ceną? Z ust rzecznika Orange nie padło ani słowo na ten temat, jednak możemy podejrzewać ile będzie kosztować nowa Motorola RAZR. Jej cena w Europie ma wynosić 1599 euro, co znaczy że u nas RAZR będzie kosztował ok. 7000 złotych. Czy to dużo? I tak i nie. Biorąc pod uwagę tylko specyfikację techniczną, to taki zakup jest nieopłacalny. Gdy jednak przemyślimy, że to kawał nowej technologii i automatycznie jest obarczony podatkiem od nowości, to cena wydaje się nieco bardziej atrakcyjna.

Motorola RAZR retro mode
fot. The Verge/Chaim Gartenberg

Zobacz też: Huawei kolejną firmą, która może zrobić telefon w stylu nowej Motoroli RAZR

No właśnie, co jest z tą specyfikacją? Motorola RAZR została wyposażona w Snapdragona 710, którego sparowano z 6 GB RAMu. Ekran ma przekątną 6.2 cala i składa się w połowie, na kształt klasycznych telefonów z klapką. Użytkownik ma także 128 GB pamięci na swoje pliki, niestety bez możliwości poszerzenia jej. Telefon ten ma też ciekawy tryb retro, o którym pisałem w tym artykule

Mamy tu czekających na premierę Motoroli RAZR w naszym kraju? Zgłoście się w komentarzach! 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!